Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fél a labdáktól a...

Miért fél a labdáktól a kutyám? Még a kicsiktől is, pedig eddig nem csinálta ezt.

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan,milyen fajta kutya,de kicsi,fekete és szőrös :)

Szóval ha akármilyen labdát eldobok/rúgok neki,fél tőle. Pedig eddig lehetett vele játszani,visszahozta.

Nem tudom,köze lehet-e hozzá,de néhány hónapja jött egy új kutya,és vele nemigen barátkozott meg. Nem bántják egymást,egyszerűen nem foglalkoznak egymással.

Ja és van egy harmadik kutya is,de az már régóta van itt.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 28. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
én arra tippelnék hogy valaki tudtodon kívűl bántotta a kutyát,
2013. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. A környezetemből biztos,hogy senki nem bántotta szándékosan,sétálni pedig nem lehet elvinni(mert nem szereti a pórázt,de azt sem tudom miért).

Én sem tudok róla,hogy akarattal/akaratlanul bántottam volna. Ezeken kívül egyébként állandóan jön,hogy simogassam,szóval más problémája nincs.


Köszi a választ azért.

2013. ápr. 28. 20:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értettem,hogy mivel nagyon rég volt legutoljára sétáltatva,idegen kutya sem bánthatta.
2013. ápr. 28. 20:59
 4/8 Eboktató ***** válasza:
Mit értessz az alatt, hogy fél? Mit csinál? Lehetséges, hogy nem félelemről van szó. A pórázt sem szereti... Mennyit foglalkozol vele? Nagyobb probléma lehet a kapcsolatotokban... Javaslom keress fel a közelben egy kutyaiskolát, míg nem késő!
2013. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most nincs annyira érzelmileg a topon, ha a másik kutyával sem barátkozott még meg.
2013. ápr. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4.válaszoló


Úgy értem,hogy ha dobom/rúgom felé a labdát,arrébb megy. Ha lassan gurul felé,még akkor is,ha gyorsabban,akkor viszont már elfut előle.


5. Remélem,hogy csak idő kell,hogy megszokja a kutyát,vagy ilyesmi :(

2013. ápr. 29. 20:16
 7/8 Eboktató ***** válasza:

Ha csak arrébb megy, az lehet a hirtelen jött melegtől, ilyenkor némely kutya egy kicsit inaktívabb. A futás viszont furcsa. Fülei, farka milyen pozíció vesz fel? Ad ki magából valami hangot?

Kérlek, ha megteheted, keresd fel a legközelebbi iskolát vagy oktatót. Érdemes lenne megmutatnod szakembernek, mert nekem ez a dolog nagyon nem tetszik.

2013. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya?
2013. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!