Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 éves státuszvizsgálaton...

Az 1 éves státuszvizsgálaton mindenkinek adnak beutalót vérvételre? Hol vesznek vért ilyen kicsiktől? Úgy értem helyileg. És ugyanúgy nem hete előtte vagy hogy működik ez? És hallás-látás vizsgálat is van? Azt ott helyben csinálják?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, tehát nem ehet előtte úgy mint a felnőttek?
2010. jan. 10. 22:34
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint a vérvétel előtt. Jaj, nagyon fáradt vagyok. :(
2010. jan. 10. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs vérvétel,és minden vizsgálatot ott,helyben csináltak.
2010. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minket nem küldek egy évesen vérvételre, de fél évesen el kellett mennünk egy kis probléma miatt, és akkor ugyanott vettek tőle, mint, ahol a felnőttektől szoktak venni. Le kellett ülni a kisszékre, lábait az én lábaim közé kellett fogni, szabad kezét a mellkasához ölelni szorosan és nagyon szépen, ügyesen levették a kis vérét. Nem mondták akkor, hogy nem ehet előtte, igaz, akkor még szopizott. Hallás, látás, azt nem tudom:-(
2010. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 10. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 7 hósan adott beutalót a dokink, ő minden gyereknél így szokta. A fejéből vettek vért, és azt mondták, inkább ne nézzem... De volt, aki azt mesélte, hogy egyenesen kiküldték. Amúgy borzasztóan bőgött, de hamar meg lehetett vígasztalni. Szerintem az előtte evés csak akkor gond, ha a cukrot is nézni akarják. Én megetettem reggel, ahogy szoktam.
2010. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minket sem vérvételre, sem látás, sem hallásvizsgálatra nem küldtek(bár előtte nem sokkal voltunk szemészeten...)

vért már többször is vettek tőle, előtte nem ehetett, de azért kérdezz rá. az én babámnak mindig a karján lévő vénából vettek...szegénykém:(((( ne nézz oda, csak fogd erősen.

2010. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy évesen vérvételre és szemészetre küldik a kicsiket. Mi is a héten megyünk vérvételre. Eddig az ujjacskájából vettek vért, gondolom most is így lesz. És nem mondták, hogy ne egyen előtte.
2010. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!