Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Névötletek a képen látható...

Névötletek a képen látható kiskutyának?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva, ha minden jól megy, akkor ez a 4-5 éves szuka kutyus az enyém lesz :)

Most Mendének hívják, de lehet hogy megváltoztatom a nevét. Én a Lédára gondoltam, még ötletek?

[link]

[link]

[link]


Apropó! Mi a véleményetek róla? Szép kutyus? :)



2013. ápr. 29. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne megváltoztatni a nevét ha már így hívják egy jó ideje. Szerintem a Mende is jó, és különleges.

Elég lesz neki megszokni az új környezetet,és egy új névvel összezavarni felesleges.

2013. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2 hete hívják így, még nem hallgat rá :)

tudom, hisz többször voltam már vele sétálni, ismerkedni

2013. ápr. 29. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Léda, Léna, Lüszi, Lizi, Liza, Mona és még sorolhatnám :) Szép kutya és sok név illik hozzá :D
2013. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyen szerencséd hozzá, ahogy a szavaidból kiveszem menhelyi kutya. Dicséretes, hogy felvállalod és örökbe fogadod. Remélem meghálálja a kutyus is.
2013. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép kutyus! :)

A nevével még várjál szerintem. Majd az első napokban úgyis kiderül hogy milyen a jelleme ha már otthon érzi magát nálad. Akkor keress neki majd megfelelő nevet.

2013. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Firestorm ***** válasza:
100%

Mende helyett inkább a Mendi,Lizzy,Bella,Abbie,Aida,Tara,Trixi.

Igen ,szép kutyus!

2013. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép kutya :)

Nekem a Léda helyett jobban tetszene (amit 3-as is írt) a Lizi, Liza

De ha nem akarsz feltétlenül ember nevet neki majd ha kicsit megismered valami személyiségéhez illő nevet is adhatnál neki.

2013. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Sirius ;) (jó lehet ez inkább egy kannak lenne jobb, de akkor is cuki :D), Szikra, Minyon :))) amúgy iszonyat aranyos kutyus :)
2013. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!