Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a képen...

Mi a véleményetek a képen látható kutyáról?

Figyelt kérdés

Minden véleményt elfogadok. 4 éves szuka amstaff.

[link]


2013. ápr. 9. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nagyon szép, arányos, izmos kutya. Persze nem vagyok staff szakértő, csak laikus szemmel nézem.
2013. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát barátom, téged rútul átb@sztak a palánkon, ugyanis a kutyádnak erős jóindulattal sincs sok köze az amstaffhoz. Ilyen propeller füleket még nem is láttam, a feje túl hegyes ahhoz, hogy amstaff legyen és amennyire a képből látszik nem is egy izomkolosszus.Persze ettől ő még szép kutya, szeresd nagyon, de nem amstaff.
2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
hátt... nem túl típusos kutya az biztos, ilyen füleket a franciáknál láttam amstaffokon, még az bele is férne de a feje is nagyon hosszú (lehet csak a kép miatt)
2013. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Biztos hogy amstaff. Valahogy nem stimmel, azt mondtam volna először hogy fiatal alakulnia kell még, de írod hogy 4 éves....Valahogy túl lapos az izomzata, és a feje is furcsa, főleg az orra és a füle.
2013. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a füle sajnos ilyen. Amúgy a combján lehet észrevenni egy kis izmot, de hiába kapott minőségi tápot, mozgott sokat mégsem izmosodik. Amúgy nagyon kedves, emberbarát kutyus. Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 9. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép kutya. Tényleg nem teljesen stafi...

De szeresd nagyon:)

2013. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ő SOHA NEM VOLT STAFF:D a kislány kb. 60-70% staff a többi meg pit;) amúgy aranyos
2013. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szép kutya, de hogy nem amstaff az biztos.
2013. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon aranyos. Olyan mint egy radar.:D

Megkérdezhetem, hogy honnan vetted? Azt én sem hiszem, hogy 100%-ban amstaff.

2013. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem első látásra főleg a méret alapján az american staffordshire BULLterrier jut róla eszembe. azok sem kifejezetten izomkolosszusak. bár a kutya pofija és orra még ígyis túl hosszú. talán ennek a fajtának valamilyen keveréke. lhet egy (game) pittel keverték ahogyan azt más is írta. amin őszintén szólva meg sem vagyok lepődve,mert ezt a három fajtát (amstaff, pitbull, staffbull) rendszerint összekeverik sokan főleg tudatlanságból. magyarországon meg aztán pont ezeknek a fajtáknak az össze vissza szaporítása mindig is virágkorát élte. amúgy nekem is tetszik, helyes kis kutya.
2013. ápr. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!