Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Kutyusomnak tejfehér...

S. O. S Kutyusomnak tejfehér színű váladék folyik a pérájából?

Figyelt kérdés

Most tüzelt, és nem tudom, hogy mi ez.

Letöröltem egy kicsit róla, megszagoltam, és kellemetlen szagú, de nem kifejezetten büdös.

Ha a kutya megnyalja, akkor csattogtatja a fogait, mintha vacogna.


Állatorvosommal beszéltem, holnap jön haza(jelenleg 200km-es körzeten kívül van), a többi orvos meg sarlatán, hozzájuk nem merem elvinni.


Mi lehet a baja?

Még nincs egy éves a kutya, második tüzelésén vagyunk túl.

Holnap 10.000% hogy megyek a dokihoz, de addig mondjatok kérlek valami okosat, hogy mi lehet ez.

A viselkedése is tök jó, az étvágya is... nem tudom mi van.

Ha valakinek volt már hasonló tapasztalata, akkor kérem írja le, mert holnapig kikészülök idegileg.


2013. ápr. 29. 17:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és nincsen láza sem a kutyának
2013. ápr. 29. 17:02
 2/11 anonim ***** válasza:
fiú kutyával nem találkozott véletlen?
2013. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem, el volt zárva.
2013. ápr. 29. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ördögöt a falra festeni, de enni már ne adj neki, mert ha gennyes méhgyulladás, akkor az holnap rögtön műtét is lesz.
2013. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Erősen sanszos, hogy méhgyulladás. Ivartalanítás lesz a megoldás.
2013. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De, ha méhgyulladása van akkor nem kéne lázának is lennie?

Vagy valami más tünetnek?

Amúgy pont most terveztem hó elejére az ivartalanítást, úgyhogy ha méhgyulladás, akkor "nem baj" (persze hogy baj, de remélem értitek, hogy hogy értettem)

2013. ápr. 29. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet méh gyulladás is bár nálunk a hüvely gyulladásnak voltak hasonló tünetei amit antibiotikummal kezeltek.
2013. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De utána olvastam, és azt olvastam, hogy a méh gyulladás ilyen fiatalon azért igen kicsi valószínűséggel lehetséges.

És ha ilyen hüvely gyulladása van azt honnan szedhette össze?

Már nagyon várom a holnapot, mert aggódok, hogy mi van vele.

Remélem, hogy semmi komoly, és a jövőhéten zökkenőmentesen lemehet a műtét is.


Amúgy egész nap pörög, ugrál játszik, most evett, nagyon jó étvágya van, nem iszik több vizet, mint amúgy, az orra hideg és nedves. Annyi az egyedüli tünet, hogy kb egész nap kb 3-4 cseppnyi ilyen fehér váladék folyt belőle, megnéztem az állagát, nem sűrű, olyasmi, mint a vizelet, csak fehér.

2013. ápr. 29. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha visszaértetek az állatorvostól, feltétlen írd meg, mi lett! Remélem, minden rendben van vele.
2013. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tud visszajönni a doki!

Azt mondta, hogy közbe jött valami, és nem ma, hanem holnap este tud csak hazajönni Ausztriából.

Ő a legjobb doki, kint is egy állat miatt kell kint maradnia.

Azt mondta, hogy csütörtökön tud fogadni, de a többi orvos meg kókler...hozzájuk nem viszem el, ha a fene fenét eszik akkor sem... szerintetek ha csütörtökön reggel viszem, az nagyon késő lenne?

Mert más meg a környéken sincsen, akihez eltudnám vinni...és megbízható.


Semmi baja amúgy a kutyának, még most is pörög, meg vadászik kint a kertben, szóval hangulatilag semmi baja.

2013. ápr. 30. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!