Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom füle már régóta be...

A kutyusom füle már régóta be van gyulladva és barna váladék folyik belőle?

Figyelt kérdés
Igen, hát az állatorvos, voltunk nála és kapott fülcseppeket amit egész dobozzal kiszedett de semmi. Azóta olyan és sokszor vakargassa a fülét. Szerintem valamilyen ételallergia lehet mert olvastam hogy az is okozhassa a fülgyulladást a hasmenés mellett. De nemtudom mitől. Hogyan lehetne kideríteni és segíteni a fülén, már nagyon régóta így van szegénynek :/
2010. aug. 16. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább vidd vissza az orvoshoz és kérj másik cseppet...ill. antibiotikumot
2010. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza ahhoz az állatdokihoz akinél most jártál. Ha a következő dolog sem használ érdeklődj egy másiknál, hogy az mit tud erről. De szerintem kérdezzzél utána a orvostól! Kivizsgálás stb..
2010. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az Oribalm fülbalzsamot, nagyon jó, a mi Westienknek 1 hét alatt elmulasztotta a fülgyulladását.

[link]

2010. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Kipróbáljuk az oribalm fülbalzsamot és ha nem segít elvisszük a dokihoz. Még egyszer nagyon szépen köszi a segítséget
2010. aug. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!