Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Saját kutyától szerettem...

Saját kutyától szerettem volna kiskutyát, mennyit ér az amelyik nem lesz megtartva?

Figyelt kérdés
Tökéletes,hibátlan,garantáltan fajtatiszta és egészséges (erről szerződést is írnék a vevőkkel)kutyák utódait mennyiért adnátok el törzskönyv nélkül?
2013. ápr. 30. 17:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Attól is függ,milyen fajta a kutya
2013. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Tökéletes kutya nincs...
2013. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
3%

mindjárt fognak írkálni az okosok, hogy szaporító vagy.

Amúgy attól függ milyen fajta a kutya.

2013. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

van szűrve is ? Mi garantálja hogy nem örökít semmit? Tk nélkül?


Amire készülsz a világ legnagyobb marhasága. Sokkal jobban jársz (és olcsóbban is kijösz) ha máshonnan veszel egy kutyát.

2013. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

max amennyit ráköltöttél vagy még annyit se... tökéletes kutya pedig nincs, nekem is van itthon 2x es Világgyőztes, Európa győztes, 6 ország Ch-ja kanom és azért még neki is vannak hibái...

Egészséget meg max szűrési eredményekkel tudod biztosítani ami szintén nem két fillér

2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Garantáltan fajtatiszta,de törzskönyv nélküli?

Olyan nincs.


Hibátlan,tökéletes?

Olyan van,legtöbbször mindenkinek a saját kutyája.


Egészséges?

Szülők szűrve vannak?

Felmenők szűrve vannak?

Kölyke szűrve lesznek?

2013. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jó,akkor nekem tökéletesek,és leginkább a vérvonaluk és típusuk.Saját már majdnem kiöregedett 6 és fél éves tenyészpáromról van szó.Tenyészszemle,szűrések megvoltak még évekkel ezelőtt.Ch mindegyik,igaz csak magyar,de a kan ÁTK győztes is volt.(nekem az akkor többet ért egy CAC vagy CACIBnál is)Néztem én kölyköt,de aki tenyésztett már az tudja,hogy a saját nevelés az igazi.Nem találom azt a tipust amit szeretnék.Megvannak a kicsik,de újra ki kellene váltanom a kennelnevem mert elévült.Meg ez a sok hajcihő a MEOE körül...Viszont nem akarok tovább tenyészteni.4 kölyök van,kettőt megtartok.Kettőt eladok.Azért nem ingyen,mert azt tapasztaltam,az ingyen kutyát sokan nem becsülik.
2013. ápr. 30. 18:57
 8/26 A kérdező kommentje:
Minimum a 2 oltás és chip árát így is kérném.Csak azért kérdeztem rá,mert azért mégiscsak egy gyönyörű,egészséges fajtareprezentáns kutyához jut valaki szinte ingyen.
2013. ápr. 30. 19:02
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Egy tenyésztő ismerősöd nevén nem tudnád lepapírozni a kicsiket? Úgy mégiscsak korrekt lenne, és a fajtának is "jól jönne" ez a régebbi vérvonal. Én mindenképp ezt csinálnám, ha több almot már nem akarnék lehozni. És papíros kölyköt általában felelősségteljes gazdák választanak, esetleg más tenyésztőket is érdekelhet ez az alom.
2013. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ebbe csak az sántít hogy egykor tenyésztő voltál, és nem tudod megbecsülni a kutyák értékét?
2013. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!