Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Békés megyében tudtok valahol...

Békés megyében tudtok valahol nagyon olcsón angol bulldog kiskutyát eladót? Családtagnak szeretnénk, nem tenyészteni!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem éppen olcsó fajta. Akár családtagnak, akár tenyészteni szeretnéd, egyik esetben sem azt kell nézni, hogy nagyon olcsó legyen. Egy menhelyi keverék is nagyn drága tud lenni, úgyhogy ha nincs rá elég pénzed, akkor inkább ne tarts semmilyen kutyát! Ha az "olcsó családtagod" fél év múlva meghal valamiben, mert nem volt pénzed az állatorvosra, akkor mit mondassz a gyerekeidnek? Olcsó fogyóeszköz, veszünk újat hátha az tovább bírja?
2013. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
És a családtag mennyire fog annak örülni, hogy kap egy bőrbeteg, légcsőszűkületes, allergiás kutyát és százezreket hagy a dokinál azért, mert te spóroltál a vételáron?
2013. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem tenyészteni akarjátok akkor nem fontos ugyem hogy törzskönyves legyen?


Úgy gondolom, hogy a menhelyeket illetve a kutyás egyesületeket érdemes végig járni. Biztos van valahol.


Hidd el sokkal jobban jársz egy olyannal mintha megvennéd valahonnan. TAPASZTALAT!


Alapvetően nem szeretem a juhász kutyákat. Mert 90%-ba nagyon vadak így nehezen lehet velük bánni. Egy egyesületnél viszont találtam egy nagyon szép belgajuhászt. Mit ne mondjak egyből beleszerettem és elkellett hozni. Nagyon barátságos. Unokahugomék félnek a nagyon testű kutyáktól de vele egyből megbarátkoztak.

Mindnek meg van a saját története. /az enyémet a csatornából lett kimentve/

2013. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
oké, a nagyon olcsó alatt a kb 40 ezer forintra gondoltam és nem a 250 ezertől fölfelé. Mindene megvan már csak Ő hiányzik, csak nem tudom hol kell keresnem.
2013. ápr. 24. 12:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

40 ezer? Felejtős....


Ennyi pénzért itt nézelődj, itt viszont sokkal olcsóbban megkapod:

[link]

2013. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és velük hogy lehet kapcsolatba lépni? Nem enged belépni sem..
2013. ápr. 24. 12:32
 7/16 A kérdező kommentje:
csak az emailjük van? Vagy van nekik más elérhetőségük is? Nem tudok belépni sajnos..
2013. ápr. 24. 12:34
 8/16 anonim ***** válasza:

A Bulldog fajtamentő csoport honlapja: [link]


A Bulldog fajtamentő csoport vezetője Györe Csilla, elérhetősége a következő:

E-mail: orokbefogadas@bulldogmentes.hu

Telefon: 06/20-268-20-21 (délután 17 óra után hívható)


További elérhetőségek:


06-70/383-9480 (Schneider Kinga) (este 6 után)

06-70/635-0780 (Jaczkovszky Zsuzsa) (elveszett bulldogok bejelentése du. 4 után)

2013. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2013. ápr. 24. 12:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fent írták,a maximum 40 ezres árfekvésben szaporítótól kapsz kutyát.Egyrészt rémes körülmények között tartják legtöbb ilyen helyen a kutyákat,másrészt tele vannak öröklött betegségekkel.Az csak a bónusz,hogy sok közöttük a keverék.

A fajtamentésnél nem fognak úgy kutyát adni,hogy valakinek ajándékba szánod.Az illetőnek kell jelentkeznie,választania,majd az örökbefogadásit aláírni.Túl sok rossz tapasztalatuk van az állatvédőknek a jó szándékú ajándékozásokról.

2013. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!