Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen színű nyakörvet vegyek...

Milyen színű nyakörvet vegyek a fekete-barna-fehér kislány kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik szín nézne ki rajta jól? A lábai, a mellkasán 2 kicsi folt és a szemöldöke barna, a hasa, a mellkasa, a nyaka a fejéig egy nagy csíkba fehér, de az egész kutya többnyire fekete. Éj a piros nyakörvre gondoltam. Szerintetek?
2013. máj. 1. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Pirosat. :)
2013. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is piros:-)
2013. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A piros is jó lehet. Én arra szoktam figyelni nyakörv vásárlásnál, hogy feltűnő legyen. Minden igyekezetem ellenére előfordulhat, hogy vhogy elkallódik a kutyus, és ha nem talál vissza, akkor az emberek már messziről látják, hogy csak elkószált és nem egy "őskóbor" kutya megy velük szemben. És így nagy valószínűséggel hamarabb megtalálnak engem, mint gazdát.

Habár még sosem volt rá példa, hogy a kutyám elszökött volna, de én már találtam kutyát, akin ha nem élénk nyakörv van, akkor kihívom a szerveket. De elvittem lódokihoz és hamar meglett chip alapján a gazdi.

2013. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen színű kutyám van, csak màs elrendezésben "színes". Piros nyakörve van, nagyon szeretem mert könnyen észre veszik rajta+nekem nagyon tetszik rajta.

Mivel kislány talán még a rózsaszín is "jól állhat" neki.:)

2013. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eboktató ***** válasza:
Nyakörv választásnál nem a szín, hanem a funkció, minőség a fontos! Sokkal nagyobb hangsúlyt kell fektetni arra, hogy ne szakadjon, menjen szét a csattja, minthogy divatos legyen. régen nem véletlenül voltak bőr nyakörvek fém csattal...
2013. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor valószínűleg piros lesz :)

Utolsó, ne aggódj, nekem sem a kinézet az első. Bőr nyakörve is van amúgy, de ez most egy textil lesz, belül puha anyaggal van bevonva, fémcsatos és széles, mivel nagy testű kutya. A legfontosabb, hogy ne sértse fel a kutyám nyakát, ne legyen kényelmetlen neki, strapabíró legyen, ne szakadjon el vagy törjön el a csatja. Viszont ha már annyi szín van belőle, olyat választok, ami illik hozzá.

2013. máj. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!