Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pincsik mikor tüzelnek és...

A pincsik mikor tüzelnek és meddig? Kiegészítést is!

Figyelt kérdés
hány napig tüzelnek?melky a jobb a kani a pincsibe vagy a szuka pincsibe?MIkor tüzelnek elsőnek?Mi az a barnazás,lehet hogy férre írtam akkor bocsi
2009. szept. 27. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ide figyelj kislány!

A kutyázást nem lehet a gyakorikerdesek.hu-n megtanulni. MI a frászt vársz tőlünk, hogy bepötyögjünk több ezer oldalnyi anyagot? Rengeteget kell tanulni, olvasni,nagyon sok könyvet!

Szépen sétálj fel a könyvtárba, vegyél ki néhány kutyás könyvet, olvasd el őket.

Pl. Fennel: Kutyapszichológia

Ekard Link: Játszva motiváljuk kutyánkat

Kutas Gábor: Kutya a családban

Caesar Milan (youtube)

Spektrum TV: a póráz két végén c. műsor

[link]

[link]

[link]

[link] (itt a linkekre kattintva egy csomó orvosi dolgot meg lehet tanulni)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Attól hogy valaki nem tud valamit és éppen sok kérdést tesz fel nincs jogod kérdőre vonni,mindegy hogy ki kinek válaszol mert nem tudjuk és ez a lényege annek az oldalnak.

A kérdezőnek meg azt üzenem hogy ha valamit nem tudsz ilyen téren akkor szépen amikor viszitek a kutyát oltani meg kérdezed az orvostól vagy beirod a google-be és ennyi!

2009. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
a 21.14-nek irtam.
2009. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
végre valaki okos.eszt az előttem lévőnek mondtam.
2009. szept. 27. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg nézz utána. Egy 11 éves lányka legyen kíváncsi és legyen tudásszomja. Illetve jó lenne, ha lenne.

Már én is válaszoltam az egyik kérdésedre, és ezekre is adtam választ. Ráadásul nem néztelek hülyének.

Elkeserítő.

2009. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi az elkeserítő?És amúgy te hiszelnekem?
2009. szept. 29. 13:45
 7/7 A kérdező kommentje:
09:48-nak írtam
2009. szept. 29. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!