Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kalcium pótlás kölyök kutynál?...

Kalcium pótlás kölyök kutynál? 4.5 hónapos magyar vizsla, most Royal Canin medium tápot eszik, de váltanék Bri Care tápra kell Ca kiegészítést adni? Neten mindíg ellentétes infókat találok (fenébe má)

Figyelt kérdés

itt a Brit Care táp összetétele:

[link]


2011. okt. 10. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy pluszba kéne én is royalt adtam a kis keverékemnek nem kapott Ca-t és egészséges kiskutya lett :) szóval szerintem nem kell a Brit mellé sem külön :)
2011. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell semmi, minden benne van a tápban. Az enyém is Brit Care-t evett és nem kapott mellé kalciumot meg semmit.
2011. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még a legolcsóbb tápokban is megfelelő mennyiségű kalcium van, felesleges, sőt esetleg káros is lehet plusz kalciumot adagolni!
2011. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


másodiktól kérdezném.

meg voltál elégedve a Brit Care táppal? milyen kutynak adtad?

2011. okt. 10. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd az állatorvost, ő kikalkulálja neked, hogy kell-e, és ha igen, mennyi.
2011. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó táp, a kutyusom nagyon szerette. Kölyökként ette a Brit Care tápot:-)
2011. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Plussz kalciumot kifejezetten az óriástestű kutyáknak szokás adni, nekünk viszont kötelező!!!

Bajuk nem lesz tőle, a fölösleg kiürül a szervezetből! Ezeket az orvos is megerősítette. :)

2012. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!