Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet Németországb...

Mennyibe kerülhet Németországban egy rendőrkutyának betanított Belga Malinois, vagy Német Juhász? Úgy értem ha a rendőrségnek adnám el.

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ mire keresnek. Mire tanitanád be? Ha 2 fázisú a kutya, mentes csipő, könyök, kb. 2-3 e euro között.
2013. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál.

Úgy gondoltam hogy lesz egy tenyészetem, és abból amelyik kutya tehetséges azt szánom erre a munkára.

Pl. drog kereső,hulla kereső.A másik hogy k-9 es kutyának tanítanám.

2013. máj. 1. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindezt egymagad gondolod végrehajtani?
2013. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Előképzett kutyát itthon is leadhatsz a BM-nek, 17o ezerért megveszik. Drog meg hullakeresésre majd ők fogják megtanítani és nem te.
2013. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad belevágni, és nem ilyen egyszerű. Egy tenyészetben egy alom kiskutyából sem alkalmas mindegyik a munkára, van, hogy születik egy egész "selejtes" alom. Akkor mi lesz????Menhely, vagy altatás. Vagy extra a kutya, és nem 100-as a könyöke, vagy a csipője. 1 éves kortól vesznek át kutyát, és általában teszt van, amin meg kell felelnie. De 1 évig, te eteted, oltatod, embereket fizetsz, akik foglalkoznak vele, fogja a póráz végét, szocializáció, segéd stb. Szóval eegy kicsit bonyolultabb a dolog:)))
2013. máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Általában nem a legjobb kutyákat használják erre! A legjobbakkal sportolnak, tovább tenyésztik őket, a rendőrségnek a kevésbé ígéretes kutyákat adják.
2013. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zsuzsabazsa ***** válasza:

Apport készség és ÖV-n fogás készségnek kell lennie.

Ha nincs meg ez a mindkettő akkor nem veszik át.

Ők már tovább képzik arra amire akarják.

2013. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

ma 12:34

Egy élesben dolgozó kutyának teljesen más képességeinek kell lennie, mint a sportra kiválasztottnak.

2013. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.És egy ilyen elöl képzett kutya mennyibe kerül?
2013. máj. 2. 14:46
 10/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem elöl képzett, hanem előképzett.Ez csak annyi, hogy a kutyába belerakták az alapokat. Semmi egyéb.Írtam már 150-170 ezerért veszi át a BM. Meghát a kutya nézzen is ki valahogy. Mondjuk ne legyen csámpás.
2013. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!