Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egy reggel íjesztően...

Aramnd kérdése:

A kutyám egy reggel íjesztően valamilyen prüszkölős hangot adott ki de azt nagyon sokáig és hangosan adta ki ez mit jelent? Lenyelt valamit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 05:58
 1/6 A kérdező kommentje:
És utána egy kis ideig meg se mozdult és egy kicsit kába volt
2013. máj. 2. 06:06
 2/6 A kérdező kommentje:
bár inkább ilyen fulladozó hangot adott ki
2013. máj. 2. 06:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kutyám is szokott ilyen furcsa hangokat kiadni , ha játszik és orrához ér a plüss figura akkor is pruszköl , vagy ha hozzá érünk az orrához. Volt olyan is hogy nyalta falat akkor meg csuklott . Állatorvos mészhiányra adott vitamínt. Szerintem semmi gond ,de majd meg látod hogy mások mit írnak.
2013. máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet kennelköhögés, nem hasonlított arra?
2013. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firestorm ***** válasza:

Lehet csak felszívott valamit.Nálunk is volt ilyen felszívott valami virágpollent,aztán kiadta ezeket a furcsa hangokat,elég gyakran fordul elő,mivel sajnos allergiás a pollenre.

Múltkor meg krahácsolt,valami megakadt a torkán adtam neki egy kis kenyeret és le vitte neki,abban a pillanatban abba is maradt.

2013. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 10 deka farhát ***** válasza:
Az én kutyám akkor békavadászat után szokott ilyet (ráadásul prüszkölés közben erőteljesen nyáladzik is) csinálni. Nem bírja, "beteg" tőle, de a vadászösztönének sem tud megálljt parancsolni... :)
2013. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!