Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepsziás kutyának kutyapanz...

Epilepsziás kutyának kutyapanzió egy hétre?

Figyelt kérdés

Nem rég, kb, egy hónapja kezdődött el egy éves boxerünknél az epilepszia. Volt egy nap, amikor rohamsorozatokat kapott. Pár napja kap rendszeresen gyógyszert, eddig jól volt, de nem tudni, hogy a gyógyszertől vagy most amúgy is jól lenne.

Két hét múlva nászútra mennénk, de csak egy nagyon idős hölgyre, a nagyanyámra tudom bízni addig. Arra gondoltunk, hogy panzióba visszük addig, ahol a gyógyszereit rendszeresen beadják és orvost is tudnak neki hívni, ha kell. Még nem jártunk egy ilyen helyen sem, de készülünk körülnézni. Aki járatos ebben a témában, így vagy úgy, mit szól ehhez az ötlethez?

Van több kutyánk is otthon, félünk, hogy ha kivesszük a megszokott környezetből és nem alhat a házban azzal többet ártunk, de attól is félünk, hogy a nagyanyám nem adná be a gyógyszert, mert feledékeny és nem tudná ellátni roham esetén, nem tudna orvost hívni és még ő is csak felizgatná ezzel magát, ami szintén nem lenne szerencsés.

Magunkkal nem tudjuk vinni, 400 km az út.

Szóval nagyon örülnék a segítségnek, bármilyen formában...


2013. máj. 2. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is epilepsziás, bár ő egyelőre gyógyszert nem szed, mert nem olyan gyakoriak a rohamok. Én is nemrég utaztam el 10 napra, de apámra hasonló okok miatt nem mertem bízni, így panzióban volt a DoggyDog-nál. Lakásban vannak a kutyák, folyamatos felügyelet alatt, a csaj a panziós kutyát is viszi magával mindenhova, ahogy a sajátjait. Nálunk minden oké volt, jó fáradt nyugis kutyát kaptam vissza, így nekem is volt idom kipihenni a nyaralást :)
2013. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az epilepsziával kapcsolatban nem tudok válaszolni, de a panzió szerintem a legjobb választás. Az én kutyám nyaraláskor mindig ott van, figyelnek rá, lemozgatják (séta, játék), a szomszédjukban állatorvos van, közel a segítség ha baj van! Biztos, hogy minden panzióban megkapná a gyógyszert rendesen! Amúgy merre laksz?

2013. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vas megyében lakunk. És nagyon nehéz most. Mert már arra gondoltam, hogy inkább lemondok a nászutunkról... :(
2013. máj. 2. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van valami ismerős ,vagy barát akire rá lehetne bízni. Vagy ha nincs akkor a panzió.
2013. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Senkire nem tudom bízni. Barátaimnak kicsi gyerekei vannak meg saját kutyái, így ez kizárva, szüleim dolgoznak...
2013. máj. 2. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Zalaegerszeg nincs nagyon messze, akkor őket nyugodt szívvel ajánlom: [link]
2013. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. 70 km tőlünk, igazából meg lehetne oldani. Fel fogom őket keresni.
2013. máj. 3. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!