Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közeljövőben fogok venni egy...

Közeljövőben fogok venni egy bullterrier kölyökkutyát. A nevelésénél mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Tippek, tanácsok, s egy kis személyes tapasztalat kölyök/felnőtt bullterrierek terén.


Nagyon Köszönöm Mindenkinek! :-)



2013. máj. 3. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Hát ha már így állsz hozzá akkor egy jó tanácsom van. Ne ilyen kutyát vegyél :D..


Ha mindenképpen ilyet szeretnél akkor a mini változatot ajánlom. Minden pozitívumát viseli ennek a fajtának. Viszont a negatívumokat csak limitáltan.

2013. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég sokat olvastam erről a kutyáról, nem kell az agyad tenni. Csupán kiírtam a kérdésemet.


Nem rég egy boxerem volt, Ő sajnos meghalt, már öreg volt. Most egy bullterrier-t szeretnék.

2013. máj. 3. 10:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra lennék amúgy is kíváncsi, hogy az e fajta kutyáknál mire kell pontosan figyelni. (falkavezér, dominancia stb.)
2013. máj. 3. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeretem, amikor a kérdező kezd bunkó lenni.


Ha ennyire semmi tapasztalatod nincs a kölyökkutya nevelésben, hogy az alap dolgok érdekelnek, akkor már a kezdetektől érdemes lesz kutyaoviba járni vele. Interneten keresztül nem lehet tanácsokat, tippeket adni!

2013. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eboktató ***** válasza:
48%

Az első válaszolónak mindig hasznos tanácsai vannak, érdemes őket megfogadni. Nem véletlen írta, amit írt.

Persze, nem bunkózni jöttem, ez csak egy kósza megjegyzés volt.


A bullterrier pedig akárhogy is bull típusú, mégiscsak egy terrier. Makacs, önfejű, konok, és nagy bohóc. Sok-sok türelem és teljes magabiztosság kell hozzá!

2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na akkor "nyugodtan" megkérdezem, miért nem kotor innen a fenébe az olyan, aki csak bunkózni tud, de képtelen válaszolni a feltett kérdésre ???


Biztos feltűnési viszketeksége van. Nekik inkább a Facebook-ot javaslom.


Sajnos érdembeli válasz, kizárólag eboktató-tól jött.


Teljesen egyetértek vele. A bull, egy makacs nagy bohóc. Egy örök gyerek, iszonyatos energiával.

Agresszívitásától nem kell félni, mivel csak akkor vállnak azzá, amikor úgy nevelik őket.

Rettenetesen nagy gyerekek.

Viszont, hogy egy ilyen kutyád legyen, lelkiekben is fel kell készűlnöd, hogy tőled is sok energiát fog megkövetelni a tartása.

Igazából inkább terrier... De tündéri bohócok még felnőttnek is...

2013. máj. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!