Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A felnőtt afgán agárnak is le...

A felnőtt afgán agárnak is le lehet nyíratni ilyen rövidre a szőrét, vagy neki hosszúan kell hagyni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 4. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ami a képen van szerintem kölyök azért ilyen a szőre,legalábbis amikor volt itt agár kiállítás az összes kölyök kutyának ilyen volt a szőre :)


amúgy meg le lehet nyírni,de nem szokták..

2013. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a képen látható kutya kölyök, azért kérdeztem, hogy a felnőttnek is le lehet-e vágni ilyenre. Köszönöm a választ! :)
2013. máj. 4. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok


amúgy én azt vettem észre,hogy egyre többen vágják rövidebbre a hosszú szőrű kutyákat,nem csak a meleg miatt,gondolom praktikusabb is ha lakásban van,meg nincs vele annyi gond :)

2013. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet, de ha nem szereted a hosszú szőrt, akkor miért nem választasz rövid(ebb) szőrű kutyát? Egyébként mennyire ismered az afgánok természetét? Van tapasztalatod hasonló természetű kutyával?
2013. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet saját kutyám, már van egy a háznál, csak érdekelt. :) Lakásban lakunk és van elég állatunk a kutyánkon kívül is. :) És amúgy ez( [link] )a kutya felnőtt?
2013. máj. 4. 19:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy nincs bajom a hosszú szőrrel (a pincsink is hosszú szőrű), csak ez a fajta kutya jobban tetszik ilyesmi szőrrel. :) De amúgy is szép. :)
2013. máj. 4. 19:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az oldalon, ahonnan a kép van, hogy kölyök. .)
2013. máj. 4. 19:09
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
76%
Igen fiatal Afgán. Lelehet vágni a szőrét. Csak borzalmasan kár lenne érte. Ennek a kutyának a hosszú szőrzete a koronája. Hihetetlenül szép ahogy fut és lobog a szőr.
2013. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!