Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos kutyának adhatok...

9 hónapos kutyának adhatok már felnőtt kutya tápot?

Figyelt kérdés
Premiere high 5 tápra gondoltam. De arra az van írva, hogy 15 hónapos kortól. Ez számít valamit?
2013. ápr. 28. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ezek csak a fogyasztó társadalom kreálmányai. Én a kezdetektől felnőtt táppal etetek, mert nem nyomja meg anyira a kutyákat fejlődés közben mint a kölyöktápok.
2013. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz,nem lesz tőle semmi baja.
2013. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Eboktató ***** válasza:
A kölyöktápokban általában (de sajnos ez nem mindegyikre igaz) több anyag van, jobban megnyomja a növésben, erősíti a csontokat, ízületeket. Általában 1 éves korig etetnek vele, utána állnak át a felnőtt tápra. Én fél éves koráig adom a juniort, utána normált kapnak, de igazából teljesen mindegy. Tényleg csak reklám, mint ahogy az első válaszoló is írta (így többet tudnak eladni).
2013. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!