Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta lenne jó?

Melyik fajta lenne jó?

Figyelt kérdés

Azok a fajták amiket nyírni kell - máltai, shitzu, havanese meg nemtudom milyen van még tibeti terrier között gondolkodom. (Yorki nem, túl kicsi) 2. kutyának lenne, most egy whippetem van, de majd még szeretnék egy 3. is ha családi házba költözöm akkor szeretnék melléjük egy bull típusú kutyát.

Azért gondolkodom ezekben a fajtákban, mert nagyon megtetszett a nyírás (egy kozmetikában segédkezem, és majd szeretném hivatásosan is csinálni és jó lenne egy saját kutya amin gyakorolhatok), fontos hogy energikus, mozgékony legyen, mert szeretnék vele komolyan frisbeezni és dog dancingelni és persze agilityzni, de az első 2 fontosabb hiszen azt bárhol tudom csinálni, míg az agilityt csak hetente 1x kutyasuliban. Az érdekelne főként hogy melyik a legenergikusabb ezek közül?



2013. máj. 5. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 100 %-ig uszkárt mondom. Kitünően helyt állnának a fenti versenyekben,velük komolyabban gyakorolhatod a nyírást és 4 méretből ki tudod választani az igényednek megfelelőt. Színekben is 3 féle van és rettentő intelligensek.
2013. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Eboktató ***** válasza:

Én a westiet javasolnám neked ezekkel a szempontokkal. Bár ha jól tudom, őket trimmelik, de nem vagyok benne 100%-ig biztos. A többi kritériumnak pedig megfelel.

Havanese nem nagyon fog aggilityzni, inkább amolyan szobakutyaként érzi jól magát. Vagy ha egy fokkal magasabbat is bevállalnál, akkor mudi. Van aki őket is nyíratja nyáron.

2013. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!