Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám félrenyelte a füvet,...

A kutyám félrenyelte a füvet, és most nagyon köhög, mit tegyek, hogy felbírja köhögni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
adj neki vizet. a torkán van vagy csak a szájába/nyelvére ragadt?
2013. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Próbálj neki kegyeret adni, az embereknél működik :S Meg itatni próbáld valamiből, hátha az leviszi.

Az én kutyámnak is egyszer megakadt egy fűszál valahol, napokig hörgött, meg prüszkölt tőle...na azóta nem is engedem, hogy legeljen.

2013. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

pár nap múlva el kéne,hogy múljon,legalábbis tavaly nyáron az enyém is félrenyelte a füvet és furán köhögöt,felhívtam a dokit és azt mondta ha magától nem múlik el egy héten belül akkor vigyem be..


3 nap alatt elmúlt szerencsére :)


hiába eteted,itatod nem használ mi is azt csináltuk..csak szar volt hallgatni :/

2013. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kenyeret meg fogom máris próbálni. Vizet iszik, de nem hat. Sajnos kertes hátba nem tudom neki megtiltani, h ne egye! :( Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 5. 22:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon rossz ezt hallgatni! Itt is volt már máskor is ilyen, csak hát ő is öregszik és nem bírja már annyira.
2013. máj. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!