Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez? Van egy 4 hónapos...

Normális ez? Van egy 4 hónapos beagle kan kuytusom, és mostanában nagyon sokszor pisil, szinte óránként! Sőt észrevettem azt is, hogy pisilés előtt már csöpögtet egy kicsit!

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontossan lehet hogy nem tudja vissza tartani a pisilést ez betegség miatt is lehet ...az hogy sokszor pisil az szerintem normális biztos sokat iszik ezért kell neki óránként...
2009. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Vidd dokihoz, nézzen egy vérképet. Lehet cukorbetegség.
2009. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
EZ NEM LEHET SEMMILYEN BETEGSÉG TÜNETE!csak tul sokat iszik és nem birja el azt a sok vizet a hugyhólyagja!
2009. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Kedves harmadik. Volt már cukorbeteg kutyád? Mert nekem volt. Az első jele, hogy rengeteget pisil, sokszor "elcsöpög" mert nem tudja tartani, maga alá pisil. Akkor kiabálj nagybetűkkel, ha igazad van. (Bár akkor nem kell kiabálni)
2009. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kiabáljak nagy betükkel direkt ?Előre irtam hogy nem tudom biztosan! Te meg tanulj meg olvasni lehetőleg jó Miss Okoska !?
2009. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyu!rám gondolt!
2009. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!