Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg van kutya sétáltatási...

Tényleg van kutya sétáltatási munkalehetőség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Igen van. Menhelyeken. Csak nem fizetnek érte.


Amúgy olyan van max, hogy elmész panzióba ahol adnak érte valamennyi pénzt.. de általában ezt az csinálja aki amúgy is ott van.

2013. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van, Pesten elvileg óránként 1000 ft csak vmi kutyasétáltatós céghez (mert van ilyen) be kell regisztrálni..


amúgy én ahol lakok Gödöllőn,tettem fel egy csomó hírdetést,újság,internet,plakát 600 ft/ órára ..hogy nyáron kutyasétáltatást vállalok senki nem jelentkezett,csak ismerősöm ismerőse akinek a vizsláját kellett elvinnem 1 órára heti 2x ,hát rohadt kevés volt a kutyának az a heti 2x 1-1 óra..kertesben laknak..de az a kutya tele van energiával,elég neveletlen volt 1 hónapnál tovább nem bírtam vele,olyan erőseket rántott,azt hittem kiszakad a kezem..szerencsére volt ott egy mező ahol elengedtem labdáztam vele,ami érdekes volt,hogy első szóra jött és nem ment el..ha nem lett volna behívható,akkor az a pórázos séta elég katasztrófa lett volna..elég volt az a 20 perc pórzos séta amíg kiértem vele a mezőre meg vissza..aztán végig szabadon volt ugye..


amit tanultam,hogy más kutyájára nagyon nagy felelősség vigyázni,illetve ha neveletlen heti párszor nem tudod megnevelni,hogy engedelmeskedjen is neked..


már nem vállalnék ilyet csak kistestű,közepes ebeket akiket erővel megtudok tartani,mert heti 2x 1 óra édes kevés a neveléshez..

2013. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
jah csak óvatosan az ilyennel. Mert meglátja egy NAV-os kapsz egy próbavásárlást és lesz egy félmillás büntid. Mert gondolom számlát nem adsz maszekba ^^
2013. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!