Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyire figyeltek idős...

Ti mennyire figyeltek idős kutyáitok etetésére?

Figyelt kérdés
Van két 9 éves keverékem, szerencsére egészségesek, jókedvűek, nem igazán voltak még betegek. Hétvégén adtam nekik csirke nyakat nyersen, aztán meglepődve tapasztaltam hogy bizony nehezen sikerűlt másnap a kaki. Adtam nekik kaukázusi kefírt ami rendbe rakta a dolgot. De most azon gondolkozom mi az amire jobban oda kell figyelnem. Adnátok néhány tippet, tanácsot?
2013. máj. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 éves collie-mat Brit Premium Senior-ral etetem. Imádja, és egészséges.
2013. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eros67 válasza:
3%
A kakilásba sokat segít a sörét a kutyáknak csak veszel 1 töltényt beleszorod a kajájába és 100% jobban megy majd neki a sz@rás de akár fegyverrel is adagolhato a napi sörét (vas) adag, ki hogy szereti izlések és pofonok!!!!
2013. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyersen semmilyen húst ne adj nekik. Sima vízben kell kifőzni, semmi fűszer nem kell bele. Krumplit is csak főzva adj nekik. A mi goldink is 9 éves, és eddig szinte semmi probléma nem volt vele. Vacsira 1 főtt farhátat meg tésztát szoktunk neki adni, napközben meg valami zöldséget/gyümölcsöt kap 'jutalomként'. Heti 1 vagy 2 nap tápot kap farhát helyett.
2013. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idős kutyáknak kevesebb csontos ételt kell adni, ha ennyire könnyen reagáltak a nyakra.Hamarabb megfogja a székletet.Ne engedd, hogy akár 1 kiló is rakódjon rájuk. A fogakat ellenőrizd sűrűbben. Főleg a fogkőre figyelj.
2013. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak. Eddig nem okozott gondot ha néha kaptak csontosabb húst, ez volt az első alkalom hogy szorulásuk lett tőlle.

A többiekenk ajálnanám hogy nyugodtan ugorjanak ők a kútba, esetleg egyenek sörétet, jót fog tenni nekik.

2013. máj. 8. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!