Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka vagy kan malinois? Nem...

Szuka vagy kan malinois? Nem hobbi célra éles helyzetre

Figyelt kérdés
biztonsági őrként dolgozom az éjszakában van egy szukám de lehetne önállóbb .azt hallottam hogy akanokra jobban jellemző
2009. szept. 29. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a kanokra jellembzöbb az önálloság.
2009. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy másik kutya beszerzésén töröd a fejed, érdemes lenne direkt olyan fajtát keresned ami kicsit önállóbb jellemileg is. Amik évszázadokon keresztül önállóságra voltak ítélve. Kuvasz, Komondor, Óriás Schnautzer,Rottwieler, Dobermann,Közép-Ázsiai Juhászkutya stb., abból is lehetőleg kant.
2009. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"mindegy, egyik sem golyoallo" ... Nem jo ha egy orzovedo kutya "onallo". Abbol eddig csak baj volt. (kiveve, ha vannak disznok is, hogy megegyek a hullat.)
2009. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szuka rotim van és ojan hogy ha egyedűl van akkor barátságos de ha parancsolom neki keresztbe lenyel akárkit. lehet hogy én rontottam el első ijen jellegű próbálkozásom volt. fajtát is szeretnék váltani mert más kutyák is nagyon tetszenek és most akkor lehet hogy kant. köszi a válaszokat
2009. szept. 30. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!