Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya világkiállításról mit...

A kutya világkiállításról mit kell tudni? Mire számítsak, ha elmegyek?

Figyelt kérdés

Volt már valaki ilyenen?

Szeretnénk nevezni a szépségversenyre is - csak úgy mert miért ne:) -, ez hogy zajlik?

Hol találok infót?

Mert ha olyan zsúfolt, hangos, stb., akkor találok jobb programot is a kutyámnak (pláne 2400 forintért...).:)


És látom, hogy több napos, van valami beosztás, hogy melyik nap mi történik?


Bocs, ha butaságokat kérdezek, még sosem voltam ilyen programon, és múltkor egy hasonlóval nagyon melléfogtam, és elegem lett a zsákbamacskából.:)


2013. máj. 8. 14:10
 1/8 anonim válasza:
26%
A nevezés drága és korrupt.
2013. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézd meg hogy melyik nap bírálják a fajtát/fajtákat amikre kiváncsi vagy.

A nevezésről már rég lecsúsztál :-)

2013. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

neeem... én nem a kiállításra akarok nevezni, csak a szépségversenyre! keverékem van.:)


köszönöm a válaszokat!:)

jöhet még bármi, ha valami infótok/tapasztalatotok/tanácsotok van!:)

2013. máj. 8. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:

hát mivel (jó 4 napra osztva) 18 ezer kutya van nevezve a zsúfolt és hangos az biztos :)

Én minden évben megyek a világ ill az európa kiállításokra plusz a Crufts ra :D , mindig sokan vannak van sok árus és jó minőségű kutya ápolási és hasonló termékeket lehet venni tűrhető árakon.

A szépségverseny nem MEOE szervezés erről semmit se tudok a Next top dog modell vagy mi a szösz szervezi.


Alapból ha másért nem azért megéri pl elmenni mert sok olyan fajtát is láthat az ember amik nincsenek itthon egyáltalán.


Én is megyek a WDS re is plusz nekünk Klub kiállításunk is lesz párhuzamosan, szóval kemény hétvége lesz :D

2013. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz akkor tömegközlekedéssel menj ki mert az Európa kiállításból kiindulva tuti káosz lesz. Akkor is órákig tatrott míg kijutottunk a parkolóból. Ha kocsival mész akkor időben indulj el. Szerintem hatalmas élmény annak aki szereti a kutyákat. Sok olyan fajtát láthatsz amiket itthon nem vagy csak nagyon ritkán. Illetve ahogy elöttem mondták klassz dolgokat lehet venni a nemzetközi árusoktól.
2013. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon mennék, de sajnos a vásárlás esélytelen.:( olyan jó lenne elmenni, ráadásul pont egy napon van két fajta, ami nagyon érdekelne, de ha a NTDM szervezi a szépségversenyt, nem nevezünk, az tuti.
2013. máj. 8. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább kutya nélkül menj ki. Nagyon zsúfolt, hangos, ált meleg van.

Tényleg érdemes BKV-val menni, mert kocsival csak nevezőket és a fellépőket engedik be előre leadott rendszám alapján, a környéken parkolni elég esélytelen.

2013. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!