Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli fajtamentés? SOS

Puli fajtamentés? SOS

Figyelt kérdés
ma észrevettem, egy lakatlan házat, -illetve eddig is tudtam, hogy ott van- és eddig nem vettem észre, most viszont észrevettem ott egy fiatalnak tűnő, nagyon rossz állapotban lévő puli kutyust. Emberekkel nagyon bizonytalan, harapósnak tűnik. A háznak titulált romhalmaz eladó,senki nem törődik a kutyussal. Én nem tudom hazahozni, bár szinte mellettünk van a ház. Van három kutyánk, és ha lenne is itt hely, akkor sem tudnám megfogni. 14 éves vagyok, nem tudom mit tudok esetleg tenn az ügyért? Csináltam képeket, azokat is elkülteném a fajtamentőknek.

2013. máj. 8. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincsen puli fajtamentés. :(

Régen volt, egy ismerősöm csinálta, de miután egy nagyobb állatvédő szervezet átverte őket anyagilag, fel kellett, hogy hagyjanak tevékenységükkel, mert már nem bírták tovább finanszírozni. :(

2013. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor mit csinálhatnék szegény kutyussal? Valami magyar kutyamentés sincs? Mert ilyen gyepinek, vagy ilyesminek nem akarom leadni. :/
2013. máj. 8. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Menhelyre kerülni jobb az éhhalálnál.

Állatvédőrség?

[link]


Vagy a közeli menhely.


Nem muszáj pont oda kerülnie, akit felhívsz, érdeklődhetsz szerintem náluk más szervezetekről is.

2013. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyar fajtákkal a TordasZoo foglalkozik, próbáld meg náluk.
2013. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!