Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Kép! ) 1 hete ivartalanítottá...

(Kép! ) 1 hete ivartalanították lány kutyámat. Ma észrevettem, hogy nedves a szőr a vágás közepe táján, ez normális?

Figyelt kérdés

A vágás bal oldalán a bőr alatt egy fürjtojás nagyságú kemény göböt is felfedeztem, látni nem nagyon lehet, de érezni igen. Nyomásra nem fáj neki, meg se mukkan! Nagyon jól eszik, iszok, játékos, jön-megy, tehát jól van. Egyébként gennyes cisztás méhgyulladása volt, azért kellett kivenni a méhét. 5 nap múlva megyünk varratszedésre!

[link]


2013. máj. 8. 17:12
 1/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha nedves akkor valszeg nyalja. A kép alapján meg nem látszik gyulladtnak. Hogy a göb mitől van azt nem tudom.
2013. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudja nyalni, egy akkora gallér van a fején, hogy alig lát ki rajta csórikám! Nem tudom érdemes e ezért rácsörögni az orvosra és bevinni hozzá, vagy várjuk ki a hétfőt amikor megyünk varratszedésre?
2013. máj. 8. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég undi középen az a nedves szőrcsomó. Egyláltalán hogy lehet ott olyan szőrös? Nem borotválták le tisztességesen?
2013. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, ezen én is gondolkoztam és valóban én sem értem, hogy lehet ott szőrös...
2013. máj. 8. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a vágás középső része elég csúnyának tűnik nekem, meg ugye a szőr... Érdekes munka... Szerintem egy telefon nem ártana a dokinak, sosem lehet tudni!
2013. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leírom mi volt a helyzet, hátha esetleg valaki más is találkozni fog ezzel a csomós-göbös problémával. Elvittük az orvoshoz, kiderült hogy semmi baj, az csak a belső varrat, ami 3 hónap alatt fog felszívódni, csak ekkora csomónak lehet érezni, de semmi baj nincs. Az, hogy picit nedvedzik a seb, nem gond. Az meg ami rajta volt a vágaton, kiderült hogy nem szőr, hanem a beleragadt vatta (soha nem gondoltam volna) simán lejött a vágásról. Minden rendben van :)
2013. máj. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!