Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csaszarosok! Kb.2 honapig...

Csaszarosok! Kb.2 honapig fajt a vagas. Babam 22 hetes. Tegnap ejjel hatalmas fajdalomra ebredtem, mozdulni se tudtam, ugy fajt a vagas, kb.1 orat, se elotte, se azota nem faj. Ez mi volt? Normalis?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószinűleg álmodban rosszul mozdulhattál és meghúztad..

nekem 11 hós a lányom,még mindig szokott fájni és próbáltam tornázni is mert nem nagyon akar visszahúzódni,nem megy igazán..

A múltkor nyilatkozott egy orvos,aki azt mondta,hogy a baba 7hós korára még csak 3/4 részben vagyunk gyógyultak...úgyhogy ne csodálkozz!

2012. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.engem júliusban császároztak,de nekem egy hét után már semmi bajom nem volt.persze császározás után picit érzékeny volt még kb 3 hétig de nem fájt.most 8 hónapos a kisfiam és semmi bajom nincs.szerintem nem ártana elmenned egy dokihoz hogy megnézze minden rendben van e.esetleg menj nőgyógyászhoz és megvizsgál.mert szerintem ez nem normális dolog
2012. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azóta semmi probléma, akkor normális. Én 14 hónapja szültem császárral, de még 1-2 hónappal ezelőtt is előfordult, hogy nyilallt, "szét akar szakadni" érzésem volt, főleg, ha fizikailag túlhajtottam magam. Ez egy nagy hasi műtét, és odabent sok mindennek kell helyre állnia, 4-5 réteg vágással dolgoznak, annak idő kell...Próbálj meg kicsit pihenni a napokban, és ha újra ennyire fájna, akkor biztonság kedvéért menj el orvoshoz.
2012. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétszer volt császármetszésem. Az egyik 3 és fél éve lassan. Utána kb. másfél-két hónapig nagyon fájt a heg, még az ágyból sem tudtam segítség nélkül kikelni. Orvoshoz nem mentem, mert azt olvastam, hogy ez normális.

A második pont ma 5 hete történt. Kb. 3 napig fájdogált, utána már szaladni is tudtam, sőt azóta már biciklin is ültem, pedig még nem volt meg a 6 hetes kontroll.


Mindkét műtét más-más kórházban történt. Az elsőnél szétvágták a hasizmomat, így emelték ki a babámat.

A másodiknál nem vágtak izmot, csak széthúzták (orvosi nevén vongálták), ezért gyógyult hamarabb.


Szerintem neked is vágták az izmot, és azért regenerálódik lassabban. Nem hinném, hogy bármi komolyabb lenne, mert az azért 5 hónap alatt kiderült volna. Mindenesetre figyeljed, ha sűrűbben történik ilyen, akkor nem árt megnézetni.

2012. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval értek egyet! Nekem semmi bajom sem volt 5 nap után, azért mert nekem se vágták át a hasizmot! Ne emelgess nagyon nehezet meg óvatosan a tornával ha van... De ha esetleg később is előfordul hívd fel a dokidat!
2012. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lanyom 8kg :/
2012. márc. 14. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!