Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám fülével?

Mi lehet a kutyám fülével?

Figyelt kérdés
most vettem észre, hogy az egyik füle tele van valamilyen fekete dologgal.. de teljesen, még legbelül is mert zseblámpával megnéztem. sokat vakarja is és rázza is, de eddig nem volt ilyen fekete neki. mit csináljak? megpróbáljam kitakarítani hogy mi lehet vagy rögtön vigyem dokihoz?
2013. máj. 8. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg atka, bár gyanús, hogy ilyen hirtelen jelent meg. Mindenképp vidd orvoshoz, ha gyulladás miatt van, akkor csepegtetni kell, nem elég kitörölni.
2013. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most megpróbáltam fültisztítóval óvatosan törölgetni hogy mi lehet az, de szerintem rossz lehetett neki, mert rángatózott meg állandóan rázta a fülét.. és nagyon vastagon van benne ez a barnás fekete valami.. de nem bogár inkább valami tömény dolognak néz ki, mint pl alvadt vér vagy ilyesmi... de szerintem inkább elvszem a dokihoz a hétvégén.. a másik fülében is van ilyen, de az nem ennyire.. vagy lehet hogy kosz? az utóbbi két hónapban nem takarítottam a fülét és sokat van kint az erdőben, kertben, stb.. lehet hogy csak ennyire koszos? na de nem vettem észre mostanság ezt... mi lehet?? próbáljam mégis kitakarítani neki??
2013. máj. 8. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem atka,vidd dokihoz!
2013. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony atka, orvos minnél előbb. Egyszer nállunk is volt, olyan valóban mint valami fekete morzs. Ne tisztísd, mert esetleg be nyomod a hallójáratba.
2013. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erős szaga van? Mert az én kutyámnak is volt ilyen elég hosszú ideig! Vidd el orvoshoz, valamilyen fertőzés lesz, ne vicceld el, merő küszködés a kutyának is és neked is, ha nem kezelik időben!
2013. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod korábban elvinni, csak hétvégén?
2013. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!