Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy néz ki hogy csöves leszek...

Úgy néz ki hogy csöves leszek vagy is még egy ideig kb 1 évig élelmet tudok magamat biztosítani de fedélt nem de van egy 4 éves fajtatiszta német juhászom! Idáig minden jobban kitartott velem, szerintetek a rosszban is kifog?

Figyelt kérdés
nyilván élelmet annyit fogok biztosítani mint magamnak nem nézném végig ,hogy éhen hal , előbb én, vagy együtt . az oltásra is valahonnét összeszedném a pénzt . nem akarok tőle megválni mert már csak ő marad nekem az életben és nagyon szeretem !
2013. máj. 8. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az "ugy néz ki" még nem egy valós helyzet. Lehet olyan munkahelyeket találni, ahol bentlakásos alkalmazottat keresnek. Pl. a multkor láttam egy tanyára kerestek gondnokot, teljes ellátás, plussz fizu. Nem kell a kutyától megválnod, rendbe kell tenni az életed. Rendes otthonnal, meleggel, élelemmel tartozol magadnak is, és neki is. Ha a semmire magad mellett tartod, bele viszed a nélkülözésbe, az önzőség.
2013. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
próbálj meg elmenni kutyás portásnak, biztonsági őrnek. akkor valamennyire fedél is lenne a fejetek felett és munkátok is lenne. Vagy próbálj meg betársulni valamelyik kutyamenhelyre segítőnek, cserébe egy ágyért és helyért, hogy a kutyáddal együtt maradhass.
2013. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

sok lehetőséged van. nem tudjuk milyen ember vagy , de ha a saját sorsodon képes leszel javítani, úgy a kutyád sorsán is !

egy lehetséges motiváció lehet a számodra , valaki aki kitart melletted a bajban !

a te kutyád ,oda megy ahová te !

csöves ?? vagy egy érdekes élettapasztalat ?? a pozitív hozzáállás , és a helyes döntések ideje eljött:)

sajnállak, és remélem rájössz magadtól,hogy ha nem adod fel,és képes vagy újra kezdeni , akkor a jövő még csak most kezdődik!

munka mindíg van ,csak keresni kell , lépésről lépésre haladj,és keresd mindenhol a segítőkész embereket!

de tudnod kell,hogy segíteni azon lehet aki eléggé érett rá , aki megérdemli,és aki képes értékelni a mások segítségét, még ha az nem is egyértelmű !

legyél büszke magadra, legyél okos,és legyél nyílt !!

sok szerencsét kívánok !

2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Lelenc tanya ottlakasos gondozot keres. Beszelj veluk, kutyadat tuti viheted.
2013. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!