Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos német juhászom nem...

4 hónapos német juhászom nem fekszik szépen . Segítsek neki, vagy majd magától?

Figyelt kérdés

így a lábait oldalra rakja , majdnem az oldalán fekszik

hasonlóan ehhez a kutyához:


[link]


csak az enyém már nagyobb és ezért aggódok , pedig tolom bele a kálciumot , vitaminokat , meg a tápjában is van kálcium is vitamin is és mégsem erősödik :( tks a kutyám tenyésztőtől vásároltam , ja meg mozgatom is séta , játék ...


2013. máj. 8. 23:32
 1/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem baj. Majd ha jártok suliba megtanulod, hogyan kell szabályosan feküdnie az az a kutya tanulja meg.

Különben magától is fog szabályosan feküdni csak nem mindig.

2013. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nemet juhaszok tultenyesztettek itt nalunk. Rossz tartasuak is.
2013. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
A rossz tartásnak semmi köze ahhoz, hogy tudjon szabályosan feküdni.Majdnem minden kutya kényelmi helyzetben fekszik, az oldalán vagy a combján és nem szabályosan. A szabályos fekvést tanítani kell.
2013. máj. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem bár nem német juhászom van, de fiatal korában ő is hasonlóan feküdt, meg az ülése ily olyan volt, hogy így szétterült, a lábai széttárva, szóval eléggé furcsán.

Én már a kutyasuli előtt tanítottam neki a helyes ülést, fekvést, de nem kellett neki se mindig úgy feküdnie, csak akkor, ha én ültettem/fektettem, amúgy meg úgy feküdt, ahogy neki kényelmes.

Amúgy én klikkerrel tanítottam, és az elején még beállítottam a helyes testtartást.

2013. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tenyésztő, akitől vásároltad a kutyát, nem mondta, hogy ne "told bele" a plusz kiegészítőket? Az elvárt fekvés forma, de még az ülés is komoly izommunka a kutyának.Neked kell megtanítani rá. Pihenésként elterülnek, főleg egy még növőfélben lévő .
2013. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem pont hogy mondta mivel egyik tápban sincs annyira elegendő vitamin amennyire szüksége lenne neki . ezt több helyen is megkérdeztem szal adom az hogy te nem teszed te dolgod
2013. máj. 9. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajod ezzel a fekvéssel, így kényelmes a kutyának ezért ebben a pozícióban fekszik. A szabályos fektetést meg kell tanítani a kutyának, hogy a pályán hogyan feküdjön de annyi, ne várd el tőle hogy mindig szabályosan feküdjön. Ez kb olyan mintha a főnököd elvárná tőled hogy munkaidőben vigyázzba álldogálj, vagy tökéletes egyenes háttal ülj az irodai székben.
2013. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 11:42

Hát adjad csak. Persze, nagyon nem mindegy, milyen étrend mellé adsz mindenféle kiegészítőket.Remélem, a kutyád 1 évesen mentes eredményt kap a röntgenjeire.

2013. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!