Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Most reggel vettem észre, hogy a hasán, és 1-2 lábán teljesen a szőrt levakarta, és már-már véresre vakarta a bőrét. A napokban nem vettem észre. Allergiás lenne? Most elsőre behintőporoztam, másodjára a körzeti állatorvost hívom fel? Tudtok adni tippeket?
2013. máj. 9. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Vidd el állatorvoshoz!
2013. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hintőport jó nagy hülyeség volt rátenni. Nem hívogati kell az orvost, hanem elmenni hozzá.
2013. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jólvan, de sajnos a családom nem áll olyan anyagi körülmények között, hogy egy több ezres állatorvos kezelést ki tudjon fizetni, de megpróbálom.
2013. máj. 9. 12:31
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
azért nem semmi módon le lehet tojva annak a kutyának a feje ha még ennyit sem vett észre senki. tuti a tipikus elvan kint magának az udvarban szitu. ... lehetséges az is hogy szerencsétlen rühes ami nem túl kellemes élmény lesz senkinek ugyanis azt elkaphatja az ember is. kérjetek kölcsön, vagy beszéljétek meg az orvossal a részletfizetést. szerinted mennyire szenvedhet az a szegény állat ha véresre vakarta magát????
2013. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon kezdem már unni ezt a "de nincs pénzünk" dumát. Mondja ezt úgy, h a net előtt ül...


Ha nincs rá pénzed, akkor miért van? Azért, mert ha nem kell, ezt nyomtalanul el lehet tünteni? Elég csak kidobni a francba?

2013. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Srácok, már megint úgy megy a köpködés hogy szinte semmit nem tudtok a másik emberről. Én normálisan kérdeztem valamit. Megteszem ami tőlem telhető, mert a családban csak engem érdekelnek a kutyáim sorsa, így pedig hogy beteg vagyok nem tudok minden percben ott lenni mellettük. Ma délután intézkedem.. Köszönöm a segítségetek..
2013. máj. 9. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Allergia és bármilyen bőrbetegség.Gyorsan vidd el,mert könnyen felülfertőződik.
2013. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hintőpor kiszárítja az egyébbként is száraz, viszkető területet ezért nem túl jó ötlet. Lehet egy csomó oka, pl bolha vagy étel alargia, de lehet atka is. Milyen az a terület amit kivakart, látsz rajta valamit? Pirosság, kiütés bármi.
2013. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Többnyire a hasán van 1 kisebb terület ahol nincsen szőr, és igen, elég száraz. Lejjebb van 1-2 pontban seb, és néhol ahogy mondtad pirosság. Bolhákra nem igen gyanakszom. Mégegyszer is köszönöm a segítséget.
2013. máj. 9. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
A szárazság, pirosság, seb eléggé atka gyanús. Ha étel alergia lenne először a mancsait kezdené nyalogatni. Majd írj mit mondott a doki.
2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!