Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy francia bulldogom legyen. Hogy győzhetném meg?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és úgy érzem már vagyok olyan komoly és felelőség teljes hogy legyen egy francia bulldogom, mondtam anyának hogy a két év alatt a kutya teljes árát vissza fizetném mert válalok majd diák munkát tisztítanám, gondoznám, tanítanám hisz amikor haza érek nincs semmi dolgom csak a tv. Anya egyszerűen csak annyit mond hogy nem hajlandó együtt élni egy kutyával. A kérdés csak annyj hogy hogyan győzhetném meg? Nem kérek felesleges válaszokat mert a francia bulldogokról már mindent tudok.

2013. máj. 10. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd nemsokára lesz más dolgod is mint a tv: bulik, pasi, barátnők, egyetem, stb.


És gondolom amúgy mindent anyukád fizetne. Amíg vele laksz, addig ő mondja meg, h mit lehet és mit nem. Tetszik-nem tetszik, ez van.

2013. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

keress a francia bulldogról jó tulajdonságokat amivel meg tudod győzni az anyukádat

biztos ismered annyira hogy tudod mik a gyengepontjai

2013. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszi a válaszokat
2013. máj. 10. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordíts a dolgokon. Rakosgasd egy kutya árát össze és amikor megvan, na meg némi plusz a további kiadásokra, akkor újra állj az édesanyád elé.
2013. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sehogy.

Szüleim felfogása az volt anno, hogy "lakásba kutya nem való", ennyi idős voltam, mint te, amikor szerettem volna kutyát. Nem lehetett. Várnom kellett addig, amíg elköltözök és adottak lesznek a feltételek hozzá.

Ez a mondat pedig, hogy "nem hajlandó együtt élni egy kutyával", erősen hajaz a szüleim felfogására.

2013. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt,mint az utolsó válaszolónál.Édesanyám rettentően fél még a csivaváktól is.Képtelenség volt meggyőzni,semmilyen kutyát nem fogadott el.

Amióta elköltöztem van kutyám,kettő is.


Ha így gondolja,azt nehéz lesz megváltoztatnod.

Viszont tényleg jó tipp,hogy gyűjts össze legalább a vételár felét,hogy lássa anyukád,hogy igyekszel,akkor lehet megenyhül a szíve és besegít.

Persze nem garancia,de ha nem is engedi meg,legalább van egy kis plusz pénzed :)

2013. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké össze gyűjtöm a pénzt :)
2013. máj. 10. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez van, amíg itthon lakom nem lehet kutya bent a házban, kertbe pedig nem tenném ki, mert kényes kutyus. úgyhogy már félidőnél vagyok (2.5 éve akarok ilyen kutyust, kb 2 évem van elköltözésig, remélem), ha elköltöztem jöhet a drága....


nem érdemes olyan közegbe feltétlenül állatot hozni, ahol nem várják, nem szeretik, mert megérzi:S főleg egy bulldog, aki nagyon érzékeny, társasági kutyus...


23 L

2013. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!