Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim összekarcolta az...

A yorkim összekarcolta az ipadomat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy véletlen egybeesés,de tudnotok kell az elősztorit is!:( Jöttem le a harmadik emeltről a másodikra,amikor a másodiknál ugye van ilyen kis lépcsőpihenő vagy mi a fene,és a kis picike yorkimban elbotlott a lábam,mert hát mindig jön utánam. és leestem a második emeltről az elsőre,és jól beütöttem a csípőmet. nagyon leszidtam linát,hogy miért kell mindig láb alatt lennie. erre felment a harmadik emeltre ahol a szobám van,és az ágyamon felfele volt forditva az ipadom,sé mire megyek fel az ipadomon a köremit karcolja a yorkim. mit tegyek? 13L :(((((
2013. máj. 11. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
26%

Neeeeeee...:D

Fenekeld el.:D

Ha azt értette,hogy leszidtad és bosszúból karistólta össze az ipadod akkor ezt is megérti miért fenekeled el...:D:D:D:D:D:D

2013. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
hát azzal már semmit.
2013. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
92%
Sírj apucinak, hogy vegyen neked ujjat.
2013. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
ezt feltétlenül fel kellett tenni gyk-ra..
2013. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 unbelieveable ***** válasza:
100%
first world problem
2013. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen iPad? Parenting lvl 2013...
2013. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az Ipad-okat igen nehéz összekarcolni, te pedig egy elkényeztetett hisztis p.icsa lehetsz :) Bocs de ezt olyan jó volt közölni :)
2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Légy hálás! :)
2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 sippara ***** válasza:
100%

1.) Amikor lépcsőn közlekedünk, a lábunk elé nézünk (pláne, ha kistestű kutya is él a lakásban).

2.) Nem szokás lecseszni a kutyát, ha a gazda volt hülye.

3.) Egy 13 éves gyereknek több okból is totál felesleges egy ipad - ezeknek egyike az, hogy képtelen rá vigyázni.

4.) 13 éves gyereknek (tisztelet a kivételnek) kutya sem való - az ipadhez hasonló okokból.


Egyébként meg tudnád mondani, mire használod az ipadet?

2013. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hm,a magyar irigység határtalan! A kiskutya mond miért baj,ha van? Jól nevelt,4 hónapos kora óta szobatiszta,hallgat rám,és ezáltal bízom benne. Arról én nem tehetek,hogy folyton a nyomomban van,és hát tanulja csak meg,hogy legközelebb vagy ne kövessen,vagy tartson egy kis követőtávolságot! Hogy minek kell nekem Ipad? Netezni,filmet nézni,nagy épernyőn sokkal élvezetesebb minden játék,ha úgy van,akkor az öcsémet is lefoglalom vele,ha ketten vagyunk,rajta vannak az angol tételeim(cinema and theatre,wheather stbstb.) Rajta vannak a képeim,a zenéim stbstb. Hogy erre miért nem jó egy laptop? Mert ha apukám felajánlotta,hogy laptopot vagy Ipadot kérnék inkább,akkor szerintem minden 13 éves gyerek az utóbbit választaná. Ennyit erről. Nem értem,hogy miért kell nektek ezzel foglalkozni? Fáj,hogy ti nem tehetitek meg? Hát sajnálom,arról én nem tehetek. Erre csak ezt tudom mondani.És máskor örülnék,ha nem az anyagi helyzetünkkel lennétek elfoglalva,hanem kérdésre válaszolnátok,mert most nem tettétek meg.Mennyi sok irigy ember van.....
2013. máj. 12. 08:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!