Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim összekarcolta az...

A yorkim összekarcolta az ipadomat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy véletlen egybeesés,de tudnotok kell az elősztorit is!:( Jöttem le a harmadik emeltről a másodikra,amikor a másodiknál ugye van ilyen kis lépcsőpihenő vagy mi a fene,és a kis picike yorkimban elbotlott a lábam,mert hát mindig jön utánam. és leestem a második emeltről az elsőre,és jól beütöttem a csípőmet. nagyon leszidtam linát,hogy miért kell mindig láb alatt lennie. erre felment a harmadik emeltre ahol a szobám van,és az ágyamon felfele volt forditva az ipadom,sé mire megyek fel az ipadomon a köremit karcolja a yorkim. mit tegyek? 13L :(((((
2013. máj. 11. 20:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát veled igen nagy problémák lehetnek kedves kérdező, mert a szöveg értésed egyenlő a nullával, senki nem írta, hogy az ipad szar, nem tudom honnan szeded.
2013. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Nem csak neked van I cuccod az országban, fura hogy ezt még senki nem mondta neked, minden második ember ezekkel járkál már... És az is gáz ha az ember nem tud semmi értékelhető dologgal visszavágni, egyből az irigységgel jön :). Inkább értelmes dolgokkal, pl az eszeddel próbáld magadra felhívni a figyelmet, ne azzal hogy úton útfélen mindenki orrára kötöd hogy a szüleidnek mennyi pénze van, mert az emberek levágják egyből hogy ezen kívül nem nagyon tudsz mást felmutatni, és mivel ez sem a te érdemed szánalmasnak fognak titulálni. Csak egy jótanács! És mielőtt jönnél az igen kreatív 'irígykedik' dumával, épp egy Ipad-ről írom neked e sorokat :)...
2013. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
.
2013. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!