Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet rávenni egy kutyát,...

Hogy lehet rávenni egy kutyát, hogy ugasson az idegenekre?

Figyelt kérdés

Két éves koráig lakásban élt, egy hónapja van nálunk. Nagyon barátságos, amivel nem lenne gond, de minden jött-ment elé lefekszik, hogy simogassa meg.


Valahogy meg lehet tanítani neki, hogy védje a területét?


2013. máj. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A lakáson/telken kívül tesz ilyet? Mert ha igen, akkor az nem meglepő, mert az esetben nem a saját területén van.
2013. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem értelek. Miért baj, hogy ennyire barátságos? Ha házat akarsz védeni akkor vegyél riasztót:). Egy kutya manapság már nem házőrzésre való. Ha házőrzés miatt veszel kutyát az már sajna régen rossz. Sok gazdának az a baja, hogy agresszív a kutyája neked meg pont az ellenkezője. Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy ilyen kutyád van. Egy kutyát sose szabad támadásra nevelni. És most a munkakutyákat, rendőrkutyákat ne vegyük bele, az más téma.
2013. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindenhol ezt csinálja :(

Jött tegnap a gázóra-leolvasó, hanyatt dobta magát a lába előtt, hogy simogassa meg...

2013. máj. 11. 21:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy miért baj? Tegnap hat macskát számoltam meg, pedig nekem egy sincs...
2013. máj. 11. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha alapban ilyen barátságos,nincs mit tenni.Nem minden kutya védi a területét.De ha csak egy hónapja van ott,még korai emiatt aggódni,több idő kell,míg otthon érzi magát.
2013. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki fog benne alakulni remélhetőleg az hogy jelezzen ha idegen érkezik. Sajnos nekem meg ellenkező a gondom. Labrador keverékem nagyon vad. Akárki legyen az aki idegen, vadul ugat, vicsorog. Emiatt nem tudok tőle igazán távol lenni, mert még megetetni sem tudja más. Bár szelídebb lenne! Habár azt én sem szeretné hogy mindenkinek hanyatt vágódjon. Szerintem egy alap kell, hogy minimum jelezzen.
2013. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!