Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyának milyen játékot...

Kölyökkutyának milyen játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a teniszlabda veszélyes játék és plüssöt sem szabad adni a kutyának (mármint a szabadtéri kutyának mert sok fertőzés ráragadhat a plüssre). Ez igaz?


Eddig csak egy kötelet vettem neki, amit majd rágcsálhat.


2013. máj. 12. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném, hogy a teniszlabda veszélyes lenne, de akkor vegyél neki rugalmas, rágcsálható labdát, akár fogtisztítósat. A plüssel az is baj, hogy nagyon gyorsan szétkapja, és megeheti a belsejét. A kötél is jó, meg a sípolós figurák. Én olyat csináltam pl a bolti játékok mellé, hogy sok lyukas zoknit raktam egy gombócba, belsejébe tettem egy csipogót és szorosan bekötöztem. Na azt imádta, mert puha volt, csipogott, lehetett rágni, dobálni :D
2013. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hiszen úgyse hagyod előtte (legalábbis remélem!), csak míg játszol vele. Plüss is mehet felügyelettel (azért, hogy ne nyeljen le belőle), teniszlabda is jó, csipogós játékok, stb. Arra figyelj, hogy az ő mérete legyen és felügyelettel játsszon velük!
2013. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rágcsának inkább vegyél neki ilyen préselt bőr cuccokat, az sokkal jobb, vagy amíg még tejfoga van, addig jók ezek a szárított sertés/marhafülek is. De ezeket is csak felügyelettel!


2es voltam.

2013. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teniszlabda a fogának nem tesz jót. Vegyél neki olyat, mi ilyen rücskös, ha van rajta kötél az a legjobb. Mi azt használjuk a kertben, amikor bent van velünk arra van egy másik gumi labda. (kb fél éves koráig benti kutya, pisilni meg rohangálni járunk a kertbe) Nekünk van egy ikeás plüss patkányunk is, egyszerűen imádja, most is azzal rohangál épp:) Lehet kapni ilyen gumi rágó csontot is, de az abszolút kedvenc az üres pet palack, csak az elég hangos ahogy nyúzza. Én csipogós játékot önös érdekből nem vettem, szerintem két nap után a plafonon lennék tőle :)) Nem kell sok játék, ne hagyj előtte semmit.
2013. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kong márkájú játékot ajánlom, mert azt 100%-os biztonsággal adhatod a kutyának csak a méretéhez megfelelően válaszd ki neki, a kong játékot előtte is hagyhatod
2013. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!