Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 12hetes, gyönyörű, egészsé...

Yorkibaba kérdése:

Egy 12hetes, gyönyörű, egészséges yorki kisfiú gazdija vagyok. Holnap kapjuk meg az utolsó oltást, és mehetünk sétálni. Mit ajánlotok kullancs és bolha elleni védekezésre? Nyakörvet? Sprayt? Cseppeket? (2hetente fürdetjük. )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 18:40
 1/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Mi a csudának fürdetitek 2 hetente? Tönkre fog menni a szőre, a bőre pedig kiszárad.

Egyébként én az Advantixot ajánlom, de 100%-os védettséget sajnos semmi nem ad.

2013. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne fürdesd csak max havonta, nem egészséges sűrűbben. Én az exspotot ajánlom, ez is cseppentős, de szerintem kérdezd meg a dokit is. A fürdést meg beszéld át egy kozmetikussal.
2013. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ennyiszer fürdetni,tönkre fogod tenni a bőrét.

Mivel ilyen pici kutya,a csepegtetőssel jobban jártok,de kérdezd meg a dokit.Az Advantix valóban jó lehet.

2013. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű igazából, holnap elviszed oltásra és akkor mondod a dokinak, szeretnéd le kullancs és bolha irtózni, ő tudja majd milyen kell és mennyi.
2013. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bozsikrisz ***** válasza:
Utolsó, azért az mindig drágább, ha az ember maga veszi meg a spot-ont, és teszi a kutyájára. A doki is ugyanezeket a készítményeket használja.
2013. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ne fürdesd gyakran samponnal nagyjából csak évi kétszer-háromszor ajánlott, legtöbbször elég sima vízzel átöblíteni a szőrét, ha porosnak találod, de ezt se sűrűn! Ha samponnal fürdeted, lemosod róla a bőr felső védőrétegét, és ekcémás lesz, sok mindenre allergiás reakciója lehet. Emellett gyorsabban is zsírosodik. Szóval többet árt, mint használ.


Én a spot-ont ajánlom, hogy a ti területeteken melyik válik be legjobban, arról érdeklődj az állatorvosodnál. De ki is kell tapasztalni, melyik válik be nektek legjobban, ugyanaz a készítmény másképp hathat nálatok, van, akinél a két-három kutyájánál más és más márka vált be. A spot-onnal kezelt kutyára rámászik a kullancs, még bele is fúródhat, de nem tudja beleereszteni a nedveit, mert lebénul, és elpusztul.

2013. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Foresto mindenképp

Az a legjobb

2018. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!