Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegség is lehet a háttérben?

Betegség is lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Tegnap arra lettem figyelmes hogy a két kutyánk egy törpe tacskó és a snauzer keverék összekaptak valamin és a snauzer kutyánk elszaladt és összeesett és elkezdett az oldalára fordulva úgymond nagyon remegni. oda mentem hozzá rám nézett és láttam rajta hogy nincs magánál erre elkezdtem nyugtatgatni. Simogattam felvettem és beszéltem hozzá majd elvittem és megmostam az arcát és szépen lassan vissza jött a tudata.

Ez előszokott fordulni kutyáknál vagy Betegség is lehet a háttérben?


a csúnya fogalmazásokért elnézést kérek



2013. máj. 13. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez akár epilepszia is lehet.
2013. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Epilepszia is lehet.Ha öreg a kutyus akkor van esély több betegségre.Én megnézetném egy dokival.


Ismerősömék tacskója 2 hete bénult le a hátsó lábaira.Hasonló tüneteket produkált csak ő egész nap sírt,de a kedves gazdákat nem nagyon érdekelte.Bénulás lett a vége.

2013. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sameths ***** válasza:
Egyértelműen epilepszia. Mielőbb orvoshoz kellene vinned, hogy megtaláljátok a számára legmegfelelőbb kezelést (gyógyszer, kúp), ez sajnos elmúlni nemigen fog, és kezelés nélkül csak súlyosbodik.
2013. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!