Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évig él 1 palotapincsi...

Hány évig él 1 palotapincsi kutya? Vagy is hát 1 palota pincsi és 1 máltai selyem szőrű keverék kutya meddig él?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi pincsi keverékünk 11 éves és még semmi baja, vígan eljátszik a gyerekekkel és a többi kutyáva. Szinte ugyan olyan, mint 5-6 éve, azt leszámítva, hogy biceg kicsit mert pár éve eltörött az egyik lába. Egész nap futkározik, jól érzi magát. Nem hinném, hogy az elkövetkező 3-4 évben távozna. :)
2009. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Az én pincsim 13 évig élt...Egyik napról a másikra megbetegedett,és 1 hét fájdalmas betegség után hunyt el..

Általában a kiskutyák 10-15 évig élnek,de vannak kivételes helyzetek itt is..Egy nagyon kedves ismerősömnek a kiskutyája(igaz az törpepincser volt) 22 évig élt.Ez ez nagyon szép kor egy kis termetű kutyánál.Egyébként addigra már Gyöngyi(így hívták a pincsert) Vak,és félig süket volt,és nem volt egy darab foga se,így csak pépes ételeket tudott enni...Egy nap szépen elaludt végleg...

2009. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
óóóóóóóóó szegény naygon sajnálom!!
2009. okt. 1. 20:05
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget csak mert FÉLEK HOGY KSIKUTYÁMAT HAMAR ELVESZÍTEM PEDIG MENNYIRE AKKARTAM.HA LEHETNE AKKOR MINDEN EMBERT ÉS MINDEN ÁLLATOT KUTYÁT,CICÁT,MADARAT STB-t halhatatlanná teném szeretteime hogy örökre éljenek.
2009. okt. 3. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én pincsim (Szuszi volt a neve), 16 évig élt. Nagyon szerettük.
2009. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem 13-14éves koráig élni fog...de reméljük még tovább.
2009. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a nagy testű kutyák élnek 10 évig kb, a kisebb testűek, vagy az aprók olyan 15 vagy akár 20 évig is. Nekem 8 éves a dogom, 5 a pincsim, remélem mindegyik nagyon sokáig él még. volt egy németjuhászunk, ő 15 évesen pusztult el.
2010. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
12%
nekünk a palotánk 3 évig élt egyébként meg nem is kedveltük csak a kis tesom és aztán vetünk egy sharpejt a pincsink agusztusban halt meg és a sharpejt szeptemberbe vetük ők hány évig élnek
2010. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az én régi pincsim 4 évig élt. lett egy erős bélgyulladása és sajnos elhunyt :'( nagyon hiányzik... azóta már lett amúgy egy másik kutyusom. remélem neki hossszabb élete lesz.
2011. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A keverék nagyon sokáig megél egészségesen, ereje teljében!! A génmanipulált mutáns fajtatiszták viszont betgesek, gyengék, életképtelenek és hamar meghalnak!!
2022. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!