Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Világkiállítás előtti...

A Világkiállítás előtti napon,16-án szerdán hány órakor kezdődik a Cacib? Arra is olyan drága lesz a belépő, mint a világkiállításra csütörtöktől?

Figyelt kérdés
Eddig erre a napra még nem találtam információt.
2013. máj. 14. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom amit az előző ugyanilyen kérdéshez belinkeltem:


[link]

2013. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A CACIB 15-én lesz és igen, ugyanúgy 2800ft mint a világ kiállítás.
2013. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Bár sajnos azt,hogy hánytól lesz,mikorra menjek oda,még mindig nem találtam,talán csak én vagyok bamba de nem látom a belinkelt lapon sem.
2013. máj. 14. 07:48
 4/6 anonim ***** válasza:
11 órakor kezdődnek a bírálatok, de jóval előtte érdemes elindulni/odaérni. Én attól félek 'annyi' lesz a városnak...
2013. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A parkolásra van valakinek valami ötlete? A honlapon semmi segítséget sem adnak:

[link]

2013. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor 11-re igyekszem majd odaérni!A parkolásról az első válaszoló által megosztott linkben ennyit írnak:,,Közlekedés: Felhívjuk látogatóink figyelmét,hogy a Hungexpo területén korlátozott számban állnak rendelkezésre parkoló helyek.A kiállítás látogatásához lehetőség szerint vegyék igénybe a tömegközlekedési eszközöket:

-Őrs vezér térről 100-as autóbusz,8.15 és 16 óra között 15 percenként indul a Hungexpo I.kapujához

-Vasúti járatok(a budapesti BKV bérletek érvényesek): Budapest-Keleti pályaudvarról 15-20 percenként indulnak vonatok különböző irányba, melyek 5 perces menetidővel érkeznek Kőbánya-felső megállóhoz,a Hungexpo VI.kapujához.Innen néhány perc alatt érhetik el a III. bejáratot."

2013. máj. 14. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!