Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól kap fizetést egy...

Mikortól kap fizetést egy tükörsulin egy megfigyelő? Mármint nyilván megfigyelőként nem kap, de segítőként, vagy alapfokú csoportvezetőként kap már? Kutyaoviért adnak valamennyi fizetést?

Figyelt kérdés
Csomóan mondják, hogy nem is kapnak fizetést, de valamit csak kell kapniuk, ha egyszer a tábori jelentkezésnél ki van emelve, hogy a FIZETETT tükör oktatókat milyen kedvezmények illetik meg...
2013. máj. 14. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jol hallotad :) Nulla :)
2013. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megfigyelő nem kap semmit. Oktató meg a segítő kap fizetést. A kutyaoviért alkalmanként kaphatsz pénzt.
2013. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én olyat is ismerek, aki nemhogy fizetést nem kapott a segítségéért, de még neki került pénzbe (pl. utazás).
2013. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Diesel 23!

Megírnád légyszi - akár privátban -, hogy mennyi az a fizetés pontosan?

Gondolom, egy középfokú oktatónak több jár, mint egy alapfokúnak(?)...

És ovin mennyi alkalmanként? Az adott bevételtől függ?

2013. máj. 14. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ezen nem akadnék fenn! Ha eljutok odáig, hogy segítő legyek, nem fog érdekelni, hogy nem kapok fizetést, hiszen azért vagyok ott, hogy tanuljak :) Miért kellene ezért fizetni? Nem a pénzért kell csinálni, hanem azért, mert jobb akarsz lenni.
2013. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg! Az ember örül, hogy tanulhat. Legjobban pedig abból lehet tanulni, ha jelen vagy és dolgozol a szakmában. Egy-egy szakmunkás tanuló régen "vagyonokat" fizetett a mesternek, hogy nála dolgozhasson és ellesse a szakma fortélyait.
2013. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló!

Megkérdezhetem, hogy melyik tükörsulin dolgoztok, és milyen minőségben?

2013. máj. 15. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg attól a suli vezetőtől, akinek a sulijában megfigyelő vagy?

Nem gondolom etikusnak, ha valaki itt kiírja, hogy mennyi egy oktató/segítő díjazása.

2013. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor írnál privátban?:)

Én még nem vagyok megfigyelő sehol, most gondolkozom, hogy menjek-e KIKVEZ-re.

2013. máj. 15. 10:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Az idei kikvez 2t már buktad ha most nem voltál. Az már csak jövőre lesz :/
2013. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!