Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrmezői kutyasuliban is indul...

Őrmezői kutyasuliban is indul tavaszi alapfokú képzés?

Figyelt kérdés
A kutyasuli.hu-n, a Népszigeti suli honlapján láttam, hogy áprilisban és májusban is indul alapfokú tanfolyam. És az Őrmezői meg, ha jól tudom a testvérsulija neki, ugyanúgy van ott is a menetrend? Csak tavaszra lesz pénzem kifizetni a 47.000-ret, bár tudom, hogy sok, de megéri, viszont most nem vagyok úgy, hogy megtehessem. Köszi a válaszokat!
2010. okt. 10. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Legelső találat, legfelső nagy fehér betűk. Baromi bonyolult.

2010. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és még mielőtt hisztizel: igen, ott csak őszi tanfolyamok vannak, de ez valószínű azt jelenti, hogy a többit még nem tudják. Ha nagyon érdekel, írj nekik mailt, vagy hívd fel őket. Ez tipikusan olyan információ, amit nem fog tudni minden random netező fejből.

A legtöbb kutyasuliban egyébként rendszeresen indulnak tanfolyamok, vagy folyamatosan be lehet csatlakozni, kizárt, hogy épp ne férnél be valahová.

2010. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a hisztis alkat :) Írtam nekik a netboardos fórumba, de még nem válaszoltak. De köszi a választ! Amúgy bocsi, csak nekem nem engedi a googlet a nod32, mert múltkor kaptam egy olyan trójait, hogy majdnem ráment a gépem.
2010. okt. 10. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan indulnak tanfolyamok 7 hetente kb. mindkét iskolán, de nyugodtan hívd fel a fenti számot, ha előre be akarsz jelentkezni, meg időpontot egyeztetni.
2010. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A trójai nem a google hibája ám, nem kell hülyeségekre kattintani, és nem jön be a vírus :)
2010. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom. De a jó napom van gombot nyomtam meg (utólag sem tudom, hogy véletlenül-e) és rögtön az első találat weblapjára tett ki, ami gondolom fertőzött volt. A Nod-ot leszedtem, és felraktam újból. Most már tudom használni.
2010. okt. 15. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol találom az eb oskolát? [link]
2019. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!