Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek az Eukanuba...

Mi a velemenyetek az Eukanuba taprol?

Figyelt kérdés
3 es fel honapos goldimnak szeretnem adni. Tudom, h minden kutyan maskepp hat, de az eddigi velemenyetekre lennek kivancsi. Megneztem az osszetetelet, jonak tunik, es az ara is elonyosnek tunik. Nalunk a Puppy Large Breed atszamitva ft-ba kb 10k ft/15kg.
2013. máj. 15. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi azzal etetünk, nem volt gond vele, szereti.
2013. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem szuper az összetétele, még a Brit prémiumban is több hús van (41%) és az sokkal olcsóbb. Amilyen áron ezt adják, azért a pénzért sokkal jobb tápokat is lehet kapni, pl. Acana.
2013. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nalunk pl a brit dragabb mint az Eukanuba, de most nem errol van szo, a Brit az nekunk nem valt be, hasmenese lett tole. Tisztaba vagyok, h az Acana jobb minosegu, viszont az egy teljesen mas arkategoria, amit sajnos nem engedhetek meg jelenleg magamnak.
2013. máj. 16. 08:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, valaki dicséri valaki nem. Én tápváltásnál kis kiszerelést szoktam venni, és ha véletlenül nem válik be, akkor nem kell 15 kilótól megválni. 10ezer/15 kiló az jó ár neki. A brit nem jobb nála, nem tartalmaz több húst.
2013. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az Eukanuba összetétele, "kukorica, búza, cirok, árpa" túl sok és felesleges. Alig van benne hús, van benne cukor és más hasznos anyagok meg nem nagyon.

Érdemesebb neten rendelni a tápot, sokkal olcsóbban meg lehet venni mint a legtöbb állateledel boltban. Zoofaston pl:

Acana adult large breed 957 Ft kilója (18 kg-os kiszerelésben)

Eukanuba Adult large breed 993 Ft kilója (15 kg-os kiszerelésben)

Tehát kb. egy árban vannak, az Acana mégis ezerszer jobb.

A Brit prémium adult Large breed-nek meg 466 Ft kilója, tudom hogy ezt már próbáltátok, csak azért írom, hogy nagyon átvertek ott ahol drágábban adták az eukanubánál.

Az eukanuba azt írja több mint 20 % hús van benne, na ez elég tág kategória, a legvalószínűbb a 21%, a Brit prémium legalább kerek-perec kiírja, hogy 41%. Szerény matematikai képességeimet felhasználva arra jutottam, 41% több mint 21%. (Ez a rész az utolsó válaszolónak szólt.)

2013. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy a britnél 41% friss húst tartalmaz, a eukanuba pedig szárított állapotban tartalmaz 24%-ot. Ha a 41%-ot kiszárítják, az nagy valószínűséggel kevesebb lesz.
2013. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, azt nem is figyeltem.

Mindenesetre az eukanuba akkor is túl drága a beltartalmi értékeihez viszonyítva szerintem.

2013. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essen, amúgy én is inkább a britet választanám, vagyis választom is, mert ha nem tudok húst venni nekik a megszokott áron, akkor brittel etetek, de a kérdező kutyájának nem jó. Drága a eukanuba, viszont a kérdező amilyen árat írt, jónak számít, mert legtöbb helyen még ez fölött van az ára. Én viszont tényleg inkább kisebb kiszerelést vennék elsőre.
2013. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Romaniaban elek, belinkelem nektek, lassatok itt mekkora kulombseg van az Eukanuba, Brit Care es Acana kozott :)

[link] ez az Acana, atszamitva kb 920ft/kg

[link] ez az Eukanuba atszamitva kb 730ft/kg

[link] ez pedig a Brit Care kb 830ft/kg

Felreertes ne essek, nem azert veszek neki Eukanubat, mert olcsobb, hanem mert nalunk nem valt be a Brit Care, a Dog Chow sem, ami bevalt az a Bosch, viszont annak nem igazan tetszik az osszetetele, az Acana meg a Royal picit durva aron van sztem.

2013. máj. 17. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a 83%-os válaszolóval a Brit premiumról beszéltünk, a Brit care itt is kb. 12000 ft/ 12 kiló.
2013. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!