Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Eukanuba...

Mi a véleményetek az Eukanuba tápról? 3 hónapos Westinek lenne.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Van itt egy nagyon érdekes oldal,tápokat tesztelnek,többek között benne van a Eukanuba is.

[link] food review


Érdekes,hogy a jónak tartott tápok milyen gyenge minősítést kaptak,pl.ez a táp is,le is írja,mit miért.

2010. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy így jobb:

[link]

2010. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó táp. Nagyon sok tenyésztő is ezt használja. Sajnos az én kutyám nem birta, át kellett térnünk a Royalra. Valamelyik kutyának meg pont az jön be és a másik tápra érzékeny.
2010. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túl sok benne a gabona,a cukorrépapép nem túl jó a kutyának,a "természetes"tartósítószer sem,amit tartalmaz.

Szép a kutya tőle,a sok gabonától.

2010. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
nekem egy tapasztalt orvos aki ilyenekkel foglalkozik mondta, hogy csak az acana egészséges. Szerintem is. Imádja szépen növekszik és nagyon jó erőben van ettől.
2010. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Mi két orvoshoz járunk, mindkettő jó és megbízható. Az egyik eukanával foglalkozik, árulja is, és szerinte a világ legjobb tápja. A másik a Royál Caninnal áll szerződésben és ennél jobb táp nincs a világon. Gondolom a Te orvosod is foglalkozik Acana árusítással is.

Minden prémium táp jó, csak ki erre esküszik, ki arra. A kutyára kell figyelni, hogy neki melyik a legmegfelelőbb.

2010. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
100%

6 éve azzal etetem a kutyáimat. Szerinted mit válaszolok erre a kérdésre? :))

Egyébként szerintem bármelyik prémium minőségű táppal etetheted, nincs nagy különbség köztük.

2010. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Acanában nincs gabona. Én ezért is azt etetem. Meg Eukanubáról olyan rosszakat hallottam...
2010. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki mesélte,hogy a kutyája szabályosan kiszáradt tőle.
2010. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:

18 kutyát etettem és etetek eukanubával. Mindegyik kapott inni is, egy sem száradt ki. :))

Persze, minden konkurencia mond hülyeségeket.

2010. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!