Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 2 honapos kaukázusinak...

Egy 2 honapos kaukázusinak menyi az ideális súlya? és mikor kell meg kapnia az első oltást? Mikortol lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 20:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocs csak érdeklödtem
2013. máj. 19. 12:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Én meg csak válaszoltam. Szerinted miért írja minden szakirodalom, hogy 2 hetes kortól féregteleníteni kell a kiskutyákat, kéthetente minimum 3 alkalommal? Nem viccből....
2013. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
csak érdeklőtem én csak a lovak rol tudok sokat és eből indultam ki nem beszélve arrol hogy 9 éves vagyok.
2013. máj. 19. 19:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hány éves vagy, az nem mindenre mentség. Kérdeztél, válaszoltunk, erre elkezdesz vitatkozni. Ha utána nézel (rengeteg oldalt lehet találni ezzel kapcsolatban), akkor láthatod, hogy gyakorlatilag mindenhol ugyanezt írják. Menj be egy állatpatikába vagy egy állatorvoshoz és vegyél neki féreghajtót. A féreghajtásnak is vannak szabályai. Először is pár kilót nyugodtan rászámolhatsz a súlyra, nehogy kevés legyen a hatóanyag, mert akkor csak kidobod a féreghajtó árát az ablakon. Egy 10 kilós kutyának nyugodtan lehet adni 1 és egy negyed tablettát, vagy akár egy felet is. A második, hogy mindig az összes állatot féreghajtjuk egyszerre, mert ha esetleg az egyik fertőzött és nem kap, pillanatok alatt visszafertőzi a többit. Ezért ha van otthon rajta kívül még kutya, akkor ő is kapjon féreghajtót. Jó lenne, ha az első oltás előtt legalább egyszer megtörténik a dolog.
2013. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi:) És nincsen másik kutyánk és épen most jötem meg az állat patikából anyukámmal itvan nem messze kaptunk más gyógyszertis az nem tudom mire jó de aszt mondták kell és bocs:))))))))))))))))))))))
2013. máj. 20. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!