Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tartotok ideális...

Janiakemény:D kérdése:

Milyen autót tartotok ideális első autónak? Gondolok itt például jó, vagy éppen rossz tapasztalatokra, javaslatokra.

Figyelt kérdés

#-autó #-első autó #-tanuló autó
2013. márc. 2. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

suzuki

mondjuk nem tudom, hogy mennyit fizetnél érte...

de a suzuki elég megbízható, és nem is eszik sokat, javítása sem sok, mondjuk attól függ, hogy mit kell rajta csinálni

2013. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is a suzukit ajánlom neked fóleg az 1.0 sat nagyon jó kis strapa bíró autó olcsó alkatrészek hozzá alacsony fogyasztás és a fentertási költség is elfogatható nekem max 20.000 volt az évi biztosítás és ateljesítmény adó dííja de ez attól is függ hol laksz kedvező 4.5.5 literes fogyasztás .Nekem is volt egy 1.0 swiftem nagyon szerettem csak a hosszú utak véget vettem egy nagyobb dízelt de ha let voln pénzem rá megtartottam voln helyben járkálós autónak

itt egy pár 1.0

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
olyat ami olcsón fenntartható(alkatrészárak,fogyasztás,adó)5 személy elfér benne,pályán bírja a 130-at akár hosszútávon is és nincs tele mindenféle bonyolult elektronikával.macilaci linkelhetett volna sedant is :)
2013. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.0 ban nem gyártottak sedánt de 1.3-ban igen tessék utolsó :) DDD

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Vagy 1.6

[link]


Mennyit szánnál rá amúgy mert ha csak 2-300 ezer ft akkor régebbi évjáratban vannak olcsóbbak is

2013. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi összegért szeretnél kocsit venni?
2013. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát azért az enyhe túlzás hogy 5 ember elfér bennne
2013. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk általában azért a kis autókban inkább csak négyen férnek el kényelmesen mint öten.Még egy passatban sem érzi túl jól magát az aki hátul középen ű. De szűkösen elférnek hátul hárman.
2013. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!