Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki olvasott már kutyanevel...

Valaki olvasott már kutyanevelésről/tanításról könyvet itt?

Figyelt kérdés
Kicsit meguntam hogy az akar okosnak tűnni aki utána se jár a dolgoknak,akik meg tanulnak ilyenekről és olvasnak is azok szívesen segítenek.Igen ám,de olyan bántó mikor a következő kommentbe meg mi vagyunk le blamálva...Kár hogy nem lehet tiltani vagy blokkolni ezen az oldalon :(
2013. máj. 17. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést.


Kutyanevelésről könyvet olvastam már, ha ez a kérdés. De ez mért érdekes? :D

2013. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sőt! Egy kutyaiskolának magam gyártottam a tansegédleteit egy időben, mert nyomdász vagyok. És sok érdekesség volt benne.

Amúgy meg Caesar Millan könyveink is vannak.

2013. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából az hogy nem tudom hogyan kezelni az itt megjelenő buta embereket,akik a tanult embert bántják.
2013. máj. 17. 12:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem igazán értem....
2013. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az a fő probléma, hogy még a könyvekben is lehet ellentétes dolgokat olvasni :/
2013. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,igyekszem nyugodt maradni :D
2013. máj. 17. 12:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Valamikor nem lehet. Van olyan hogy már válaszoltunk 3an jól egy kérdésre és jön valami oksotojás aki mond valami marhaságot..


Volt egy nyers húsos kérdés 15en válaszoltunk hogy így úgy amúgy kell etetni a nyers húst leírtuk hogy mit hogyan, erre jött egy 16ik valaki aki közölte hogy ő nem adna nyers húst a kutyának meg amúgy is megvadul tőle. szóval vannak ilyenek dehát ez van meg kell szokni...

2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ez nem csak itt a gyakorin van.

Van itt a telepen egy öreg faszi a Golden-jával akinek súlyos gennyes méhgyulladása van, az orvos azonnali műtétet ajánlott neki, de az öregnek nem volt rá 30 ezer forintja és nem is lett volna hajlandó kifizetni sem még ha lett volna is.

Hiába mondtuk neki, hogy összedobjuk a pénzt, nem érdekli, és csak egyet hajtogat,: majd a természet megoldja.

Neki az a véleménye, hogy úgy jó ahogy ő gondolja.

2013. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A baj h volt ahol inkább nem vitatkoztam és rám írtak privátba...hát ma inkább le is vettem a nevem...de legalább nem érzem magam egyedül :)
2013. máj. 17. 15:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Olvastam, de könyvekből senki nem fog megtanulni kutyázni, max. az alapokat. Okosok meg mindig vannak, objektív, hogy kinek ki az 'okos'.
2013. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!