Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem kutyafajtákat...

Virry kérdése:

Tudtok nekem kutyafajtákat ajánlani? Nagytestű kutyafajták közül.

Figyelt kérdés

Nagytestű, tanulékony, családcentrikus kutyust keresek, akinek nagy mozgásigénye van.

Csak érdeklődés céljából kérdezek.

Értelmes válaszolók válaszait várom.Köszi


2013. máj. 17. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Német juhász

Golden retriver

Vizsla

Uszkár

Doberman

Leonbergi

2013. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem magyar vizslám van, rá igazak a felsoroltak. A mozgásigényét tényleg komolyan kell venni, mert szét tudja kapni a kertet/házat, ha nincs lefárasztva. Igényli a tanulást és hihetetlenül gyorsan megért dolgokat.

Az egész családot imádja, a végletekig barátságos - számításba kell venni nála, hogy nagyon igényli az ember közelségét (nálunk kinti-benti épp emiatt, de télen nem is bírná ki csak kint a rövid szőre miatt). A kutyatársaságot is nagyon élvezi:)

2013. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
CANE CORSO
2013. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

berni pásztor <3

golden retriever, husky, akita, tibeti masztiff, leonbergi

2013. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a leirast olvasva kapasbol a labrador es a goldi jutott eszembe. Bar nagytestunek nem annyira nagytestu 25-30kg, de elmeletileg mar a nagytestu kutyakhoz tartozik, az also hataron van, de akk is :D
2013. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 biaaa3 válasza:
Nekem egy Újfoundlandim van, aki nagy testű, szeret játszani ( már amikor nem lustizik :)), nyáron pancsolni, a megjelenését egy maciéhoz tudnám hasonlítani, hatalmas tappancsok, széles pofa, imádja a gyerekeket, igazán család centrikus és szeretetre méltó! Aki szereti a nagytestű kutyákat az jobbat nem is választhatna.
2013. máj. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, én azért nagyobbra gondoltam mint a vizsla vagy az uszkár, úgyhogy bővíteném: házőrző jellegű.. a cane corso nekemis egy nagyon szimpatikus kutya, és mi a véleményetek az argentin doghoz? Most egy dobermann-kanári szigeteki keverék boldog gazdája vagyok, és szerintetek így be lehet próbálkozni az argentin doggal vagy a fajtiszta dobermannal? Mondjuk az én kutyusom nem volt nehéz eset, végtelenül játékos, de amikor megláttam az interneten azt mondtam, hogy " úristen! ez a kutya annyira ronda hogy már szép" elég félelmetes mert leül a kapu elé és folyik a nyála arra aki éppen be akar jönni, és a kis pici szemei ki is hangsúlyozzák.
2013. máj. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!