Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kutya?...

Szerintetek szép kutya? Többen mondják hogy "ronda".

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. máj. 17. 16:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép :) Amúgy ez meg relatív, tehát ha neked szép, akkor sz*rd le mit mondanak mások! :)


Nekem nagyon sokáig nem tetszettek pl. a boxerek, de ma már igen, szóval.. :)

2013. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép szerintem. :) Olyan mint egy pici plüssmaci.


Amúgy ez nem egy olyan kérdés, amiben hallgatnod kellene más véleményére. Mindenkinek a saját kutyija a legszebb. :)


Nálunk is volt már példa, hogy megjegyzést tettek, de nem érdekel.

2013. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Bozsikrisz ***** válasza:

Bűbájos, nekem nagyon tetszik :)

Figyelj, a szépség annyira relatív. Nekem pl a németjuhászok egyáltalán nem tetszenek, mások szerint az agarak rondák, a kínai kopasz kutyák gusztustalanok, a tacskók amorfok. Szerintem ezek mind szépek :)

Nem kell, hogy mindenkinek tetszen a kutyád. Akik szerint ronda, azokat hagyd a fenébe. Már csak azért is, mert aki azt mondja valaki más kutyájára, hogy ronda -még ha tényleg nem is szép- az egy tuskó.

2013. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Huszadik válaszoló, te állatorvos vagy, vagy csak goromba?

Nekünk ugyanis volt egy ilyen fajta kiskutyánk, és több állatorvos is ugyanazt a vélsményt adta a szem körüli szőrkivágásról, amit itt leírtam.

Arról nem is beszélve, hogy a névtelenség álarca mögött lehülyézni valakit azért, mert más a véleménye vagy mert esetleg téved - ami ebben az esetben nem áll - pondróság!

2013. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Kedves Julianna: ennek a fajtának ki KELL vágni a szeméből a szőrt mert megvakulhat....nekem is ilyenem van. (bichon)



Szerintem nagyon gyönyörű kutyus:D ne hallgass mások véleményére, nem az övék, hanem a tiéd és ha neked tetszik semmi közük hozzá...

2013. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Mennyire kis édes....szeretnivalo
2013. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Nagyon szeretem. Hát akkor irány a kozmetikus :)
2013. máj. 18. 17:00
 28/35 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon cuki kutyus
2013. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon édes kutya! Én is az ilyesmi szőrgombolyagokat szeretem. Milyen fajta? Havanese-hez hasonlít, de nem teljesen olyan, mert göndörebb a szőre. Mennyi idős a képeken? Mostani kép?
2013. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Egyébként a kölyök havanese szőrét nem jó vágatni, mert a szőrminősége megváltozik, aztán nehezen kezelhető lesz a szőre. Mindjárt bemásolom, hogy mit is írt nekem egy kutyakozmetikus.

De egy édes, szőrgomolyag kölyköt miért is kellene kozmetikushoz vinni? Nem is értem hogy lehet erre csúnyát mondani?!?

2013. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!