Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fényképeket, videókat hol...

Fényképeket, videókat hol találhatok a 2013-as World Dog Show-ról? Amatőrök és profik fotóira egyaránt kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
Írnátok néhány webcímet, ahová feltöltik/feltöltitek a fényképeket?

2013. máj. 17. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy meg e tudod nézni a képeim, meg, hogy érdekel e, mert én a huskykat néztem, de itt az albumom:

[link]


Videókat is készitettem, azt itt tudod megnézni:

http://www.youtube.com/user/Szitukaaa1


Fogok még feltölteni, csak nem volt időm a napokban.

2013. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó köszi a képeket, nekem az a fura hogy összesen 1 kutyát láttam akinek élénk színű volt a bundája, mert mindegyiknek vagy nagyon halovány, vagy teljesen fehér volt.

Nem értem én ezt a mai világot, az összes kutya fajtát elrontanak mindenféle fura ízléssel hogy az valami hihetetlen.

Azt látom általánosságban hogy manapság az a cél hogy úgy nézzen ki a kutya mint egy nyomorék, és legyen fehér vagy világos-krém színe.


Huskykra visszatérve, hol vannak azok az erős vörös és fekete -metál szürke, + kék,vegyes szem színek amiért megszerette a világ ezt a fajtát?

2013. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Ez kicsit nekem is meglepő volt, hogy elég kevés fekete vagy vörös kutyát láttam. Szürkékből, meg krémekből volt a legtöbb, egyértelműen ezek a szinek domináltak, de ettől független rengeteg szép kutya volt, láttam jó pár kék szeműt is, meg felemás szemű is akadt, de barna persze sokkal több. Nekem azért tetszettek, meg a huskyk még azért szerintem nincsenek elrontva. Leginkább az az oka a kiállitáson sok résztvevő világos kutyának, hogy az ő szőrükkel könnyebb bánni, szebben fellehet késziteni, főleg a szürkékről hallom ezt. De ettől független én is több feketét meg vörös kutyust vártam, de hát ez van.:)

2013. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Találtam még képeket, azt nem tudom, hogy láthatóak e mindenki számára.

[link]


[link]

2013. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Horváth Imre galériáját nézd még meg, mindenféle fajtát fényképezett és komoly géppel, ez a legbővebb galéria, amit találtam a WDS-ről (és más kiállításokról), bal felső sarokban keresd meg és aztán azon belül még lehet szűkíteni:

[link]


Ezek pedig csak mudik:

[link]

2013. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Csanádi Dávid kutya-portréi:

[link]

2013. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

További fotók a Világkiállításról Csanádi Dávidtól:

[link]

[link]

2013. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kis keresgéléssel találtam még, ezek is profi fotós képei:

[link]


Mielőtt azonnal kilépnétek, csak az első pár kép macskás:

[link]


A segítőkutyások képei:

[link]


Szintén komoly képek, bár nem sok:

[link]


Itt már valamivel több kép van, fajtacsoport szerint kategóriákba rendezve, de csak a BIS-ről:

[link]

2013. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!